• Rodinný

Sex O'Clock - Epizoda 1 (2023) (epizoda)

Konečně pořádný serial, zajímavý příběh, vtipné a odsýpalo  to.Za mě 70%

Seriálové návraty (2022) (pořad)

Sice pořad zajímavý,  ale Filip je nejhorší moderátor v téhle zemi, takže pro mě je to špatný pořad, protože mě ho kazí on.Je to namýšlený ocas, který vidí jen sebe a proto, i kdyby natočil film na Oscara, tak kdyby on hrál hlavní roli, tak mě zkazí dojem celého filmu.Nevím, jak se Mall tv může zahazovat s touhle nulou.

Ve špatný čas na špatném místě (2022)

A to se mi líbilo, takový průměrný biják, rozhodně z těch posledních skvostů s Brucem, je to jeden z lepších, ale nebýt něj, tak bych to nedokoukal.50%.

BANGER. (2022)

Docela dobrý film, ale drogy nejsou můj šálek kávy, na český film je to progresivní, akční a napínavé.Herecké obsazení dobré, táhne to Mišík s Bendigem, Mišík byl ok, Bendig nuda.Zpříjemnenim byl Jan Revai a Vodochodský, škoda, že tam byly tak málo.Pro mě to byl průměrný film, ale na české poměry ok.55%.

Kocour v botách: Poslední přání (2022)

Druhý díl Kocoura v botach je o třídu výš než první díl, je akčnější a zábavnější a je v něm láska, vše co prvnímu dílu chybělo.Nemám moc, co bych vytknul, určitě si to cestu k lidem najde.Přislo mi to vtipnější než poslední díly Shreka.Tohle se opravdu povedlo.Za mě 75% a 4*.

Spolu (2022)

David Laska, který začínal u pana Magnuska, s kterým dělal na Jedlíkách a pak spolu točili Modelky s.r.o, natočil nudný film Poslouchej a teď se úspěšně pustil do dramatu.Není špatný, dějové je to dobré, zahrané to je v pohodě, ale Kozub, jak debila dělá i v ostatních rolích a ty svoje pazvuky dělá i v reklamě na banku,  tak mu to člověk nevěří, a neví, jestli to má brat jako komedii nebo jako drama.Ale zahrál to dobře. Za mě je to o třídu horší než podobný film Kluci z hor a u mě tedy 3* a 50%.

Vyšší princip (1960)

Právem jeden z nejlepších filmů, co kdy v české kinematografii vznikl.Skvěle napsané, skvělé zahrané a výborně natočené.100%.

Odplata (2022)

Na dlouhý zimní večer je to dobrý film, nenáročný na přemýšlení.Zajímavé téma, dobře zahrané, ale bez nějaké velké akce a natočené dost nudně.Ale díky hercům a Kutcherovi se to dá přežít 45%

U tebe nebo u mě? (2023)

Taková klasická romantická komedie.Asthon a Reese nezklamali, ale ani nenadchli.55%