• Rodinný

Kouzelný křišťál (2004)

Na tento film jsem se těšil. Jednak nic lepšího v tv nebylo, ale taky podle ukázek, to vypadalo na moc dobrý film. Dokonce ani to, že tento film je z německé produkce mě neodradilo. Mělo. Celý film je udělaný typycky německy, jako seriály Doktor z Hor apod. Nudně. Celý film byl nudný. Herci se sice o něco snažili, ale mě to přišlo spíš, jak úvodní film k nějákému podobnému seriálu. Možná i proto se tento film k nám dostal až po 9letech. Celý tento film se rozjíždí až tím, kdy se děti ztratí, to začíná být aspoň malinko zajímavé. Dávám z milosti 2*

Martin a Venuše (2012)

Čekal jsem dynamický film, ale bylo to docela táhlé a nudné. Plus má tento film za herecké obsazení a za hudbu. Jinak je to další film, kde soundtrack je lepší než celý film.3*

Revival (2013)

Výborný námět, který skvěle zpracovala Alice Nelis. Čekal jsem něco takového méně akčního jako Perfect Days, kde se ten film docela táhnul. Toto i přes starší herecké obsazení byl svěží film, kde herci neskutečně bavili a role si odehráli opravdu se ctí. Navíc film byl i vtipný a skloubit tragiku a komedii, tak ať to nevyzní blbě, je něco, co každý nedokáže. Za to má ode mě Alice Nelis velké plus. 5*

volejte Železnému (2013) (pořad)

Pořad ve stylu jeho starého Vlejte řediteli. Opět se věnoval tématům, které nesouvisejí s tv Barrandov a souvisí s politikou tohoto státu. Holt si chce udělat reklamu , kdyby ještě kandidoval. Ale jinak se to dalo, předešlou kvalitu si udržel

Volejte prezidentovi (2012) (pořad)

velice dobře odvedná práce při tomto pořadu. Diskuse byly dobře odmoderované a zajímavé. Škoda, že pětka skončila.

Týden na Barrandově (2013) (pořad)

obdoba pořadu mailem, poštou, dopisem. Ukázky na pořady , které chodí v normálním vysílání a odpovědi na 4-5 mailů, plus soutěž o ceny za vaše dotazy. za to 2*

Volejte Novu (2003) (pořad)

původní verze tohoto pořadu byla dobrá, ale časem to šlo docela dolů. Místo reportáží o filmech a pořadech se z toho stali ukázky na pořady, reportáže s hvězdami novy a odpovědí na dotazy jich je v pořadu tak do desíti a to si myslím, že je krutě málo.

Volejte řediteli (1994) (pořad)

tento pořad patřil k sobotnímu obědu. Škoda, že občas víc než program Novy se řešili politické věci, věci kolem čt apod.3*

Tak jde čas (1965) (seriál) odpad!

se divím, že tento seriál naše tv nevysílají, na dlouho by měli vystaráno. V květnu 2013 to mělo přes 12tisíc epizod. a na Relaxu či Barrandovu, kde tyto stupidní telenovely chodí, by divačky určitě měli radost.

Drahá tchýně (2013) (seriál)

Jedinné vtipné na celém sitcomu je Marcin a Labuda. Dokonce mají i vtipné hlášky. Jinak to je nuda, trapnost a přehrávání herců. Za Marcina 2*