• Rodinný

Black Panther: Wakanda nechť žije (2022)

Zajímavý příběh bez Black panthera.Líbilo se mi, jak ho uctili,  jinak stejně jako u 1 dílu to bylo super zahrané a dobře napsané.70%.

To nic, drahá (2022)

Nuda.Jedna velká nuda, divím se, že jsem to dokoukal do konce.Jedinné, co bylo dobré, tak herecké výkony hlavní herečky, Olivie Wilde a Harryho Stylese.A konec byl zajímavý, ale to je tak vše.35%.

Nix (2022)

Nečekal jsem žádný dobrý film, ale bylo to zajímavé.Poutavý děj s překvapivým koncem, místy to bylo sice takové zmatené, ale mě se to líbilo. TAKOVÝ PRŮMĚRNÝ HOROR.A neměl bych problém si ho pustit znovu.Tento film od režiséra Ferranteho patří k tomu lepšímu, co natočil

Lásky Kačenky Strnadové (1926)

VLASTA BURIAN i v němém filmu ukazuje, jaký byl geniální komik. Vlastně celý film stojí na něm a nebýt jeho, tak mě film moc nebavil. Ale díky němu film odsýpal a neměl jsem problém ho dokoukat, škoda jen, že ho dává jen Cs film. Ale Kačka mi přišla jak tranvestita. I když byla hvězda němých filmů, hrála dobře, tak byla škaredá jak noc. To se s pozdějšími kráskami typu Mandlová, Gollová, Bárová nedá srovnat. Jinak je zde krásně ukázáno jak v době, kdy se u nás filmy začli točit, jak jsme uměli točit dobré komedie. Za mě 50%

Živel (2020)

Docela dobrý film, celkem to odstraňování a na to, že je to ruské, tak mě to bavilo.Za mě 50%.

Superdebata (2023) (pořad) odpad!

Komunista a Blbka.To je sestava kandidátů na prezidenta.

Glorious (2022)

Nejzajímavější na celém filmu je když prší krev.Jinak je to jedna velká nuda s nesympatickým hercem v hlavní roli.Tohle se nepovedlo, i přesto, že námět byl zajímavý.Záchod s obludou, to mohl být dobrý horor, ale chtělo by to kvalitní příběh a ne takovou sr***u.

Kam motýli nelétají (2022)

Za mě je tento film velkým překvapením.Nic jsem od něj nečekal.Jiří Vojta, opět hraje gaye, Daniel Krejčík opět hraje rozmazleneho studenta, co neví, co s životem dál a ani si ho neváží.Film je postaven na skvělých hereckých výkonech těchto dvou, chemie mezi nimi funguje dobře, a dialozích a tvůrci se snažili natočit psychologické drama.Na Hithitu chtěli na tento film vybrat 680 tis.Vybrali něco přes čtvrt milionu, tak nedostali nic.Je skvělé, že peníze sehnali jinde, že film natočili za málo peněz,  že to není průšvih a ještě, že ho dostali do kin a na mezinárodní festivaly. Za mě 60% za syrové zpracování. Ale Jiří Vojta, ani Daniel Krejčík se za roli v tomto filmu stydět nemusí.