Tlapka (1997)

Hrůznej film, který jsem kdysi dostal na VHS. Filmy o psech mě nikdy nebrali, snad až na Bethovena :-)

Znovu u Spejbla a Hurvínka (1974) (seriál)

Hurvínek a celá ta tlupa je snad největší český popkulturní zázrak pro děti od 3 do 99 let :-)

Kajínek (2010)

Nevím, jestli hodnotit můžu. Dost mi přišlo, že se z Kájínka dělá nevinný příjemný hlavní hrdina s celkem vysokou inteligencí, uhlazeným zevnějškem a dabingem, který v člověku vyvolá soucítění s Kájínkem. Kdyby šlo o film, který by nebyl založen na této postavě, dal bych i hvězdy navíc, ale takhle určitě ne.

Ninja (2009)

Dost mi to připomínalo Americkýho ninju, což je moje srdcovka. Tuhle tematiku mam rád, navíc, když je spojená s americkým hrdinou. Takže čistě průměr.

Blázinec na koleji (2003)

Tohle jsem si stáhnul čistě z principu, že jsem chtěl vidět víc filmů od Lampoon, kteří vytvořili legendární sérii dovolených. Ovšem prkenost herců a zápletky s tisíckrát něčim zaměněnym vypadli módy už v 80´.

Amorův úlet (2006)

Dost celkem orginálních nápadů, ale bohužel často nedotažených. To, ale neznamená, že se u toho nikdo nepobaví. Já osobně jsem se i smál :-).

Časové pásmo bylo změněno