Tenkrát v Mexiku (2003)

Moc známejch tváří filmu zřejmě uškodilo. Sic se snaží bejt dravější a akčnější než Desperado, už toliko neudivuje.

Společnost mrtvých básníků (1989)

Slabší tři hvězdy. Jediné, co bylo na filmu pozitivní byl tradičně skvělý Robin, společně s jeho výukovým programem. Jinak nuda a šeď.

Noc v letadle (2012)

Slabej pokus napsat scénář, spolu se špatnými hereckými výkony.

Starý páky (2009)

Taková průměrná rodinná komedie s přesně daným schématem děje. Zkouknutelné, snadno zapomenutelné.

Vraždy v kruhu (2015) (seriál)

Nudné, velmi nudné. Už vidím policisty, jak vyšetřují případy podle znamení, zvlášť, když Vám vodítka dává Hana Vágnerová. A Trojan, bohužel, zklamal, myslel jsem, že je to sázka na jistotu, ale ani on tento počin nevytáhl.

Druhá šance (2012)

Že Maryl a Tommy Lee jsou vskutku skvělý herci, o tom netřeba se bavit. Mít Carella za doktora, asi mu rozbiju ciferník za to, jak se bez zájmu tváří a ptá se na všeobecný otázky, kdy se pak cítíte doktorem sami sobě. Bez nápadů a nudné.

Star Trek: Do temnoty (2013)

Strmej sešup dolu po prvním filmu. Až žalostně nevyužitá postava Khana, navíc nechápu, proč všechny důležitý postavy musí hrát metrosexuálové, které nelze od sebe rozeznat. Radiace postihne (oproti ST:Khánův hněv) naprosto bezúčelně Kirka, přitom v originále mel Spock důvod se objetovat. Klingoni, kteří se podobají ostatním rasám... plíživé a celkem nudné.

Epizody (2011) (seriál)

Velmi zábavná forma bricomu, sitcomu a dramatu. Matt je zde velmi sebereflexní. Jsou tu vidět rozdíly mezi národy. Super.

Holky pod zámkem (2015) (pořad)

Neuvěřitelně estrádní. Nova tomu zase dala.