ivamka

Mrcha Podšitá

okres Ostrava

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 9.6.2019  16:38

Ja tež brečim jak stara krava. Smíchy a i dojetím, když vzpomenu na ty havíře na demonstraci v roce asi 2012. Není to film, který byste chtěli vidět zas a znova, ale prostě sedí tam všichni herci, hlášky, hudba a i pointa se povedla. Prostě Blankooooo. Ostravština povedená a záběry Ostravy nemají slabé místo. Děkuji tvůrcům.

• 14.2.2019  16:03

Jo jo vrtět zadkem to by vám všem šlo a robit bude kdo? Ba ne tanec mám moc ráda a tohle bylo plné vášně a tance.

• 19.1.2019  17:05
    Au Pair aneb Slečna na hlídání (TV film) (1999)

PRACOVAT MŮŽE BÝT ZÁBAVA... No to snad néééé

• 7.1.2019  21:19
    MOST! - Epizoda 1 (E01) (epizoda) (2019)

Voe. Už první zápletka je neskutečně vykonstruovaná. Proč by se Luděk nekoukl do počítače kdy přivezou já už nevím co, ale zápletka o hovně. To by spíš šef chtěl aby přišel v sobotu na šichtu. Slabota zase o ničem. Ve skutečnosti by to bylo, sice už mám po šichtě šefe, ale já se vám na ty měchy podívám. A budou premie, že. Dlužný je na koho se podívá, elektřina odpojená, ale frajer až na půdu. Ale kouknu na druhý díl abych věděla, co si vymyslí za bláboly o lidech bez budoucnosti, kteří jsou děěsní frajeři. ehmm jen v Mostě asi. Musím přiznat po shlédnutí čtvrtého dílu, že to je lepší čím dál tím víc, ale stále nevím, co chce seriál zvěstovat? Lidi jsou fakt svině? To už dávno vím. Kdysi jsem měla možnost uklízet s jednou cikánkou. Jsou opravdu jako v tom seriálu a ještě navíc v práci si člověk musí dávat pozor, protože oni jsou zvyklí vyzobávat jen ty rozinky. Dostanete ten nejhnusnější úsek, nejblbější kýbl s hadrem a smeták....Tak to chodí s cikánama. Ale vlastně se všema. Jen ti cikáni to neumějí skrýt to je jejich chyba.

• 5.1.2019  09:03

Chápu, že pražákům aspol je tento film cizí. Zas takové vtipy tam nebyly, ale už jenom za tu krajinu. Sama se do Beskyd dostanu tak jednou za rok, s dětma jsme tam jezdili častěji. Okolí Velkých Karlovic a Karolinky je idylické a pěkně to tam vše bylo.Taky se mi líbily herecké výkony všech i neznámých herců a zvláště Roberta Mikluše. Já nevím co všichni mají s tím Donutilem vtipně umí zahrát akorát Trondu. Jak už tu někdo napsal pěkná oddechovka. Dávám 5 hvězd i když bych hodnotila tak 42%. Odpad dávám jen politickýma sexuálním šaškárnám, které nás vracejí do těch trapných šedesátek.

• 28.5.2018  11:29
    Dukla 61 (TV film) (2018)

Já pamatuju havíře z osmdesátek. Oči orámované šel z nich strach, ale ten humor ve filmu byl vystižený přesně. Práce pro ně byla vším. Taclík je úplně přesně jak haviř z té doby a Issová by měla už napořád mluvit jak ta haviřska kobieta. Oskar Hes je jak z té doby kluk, co si chce vydělat na život a nehledí na nástrahy této profese a mluví tak, že jsem myslela, že to nějaký kluk tu z Ostravy. Napětí ve filmu má vzestupnou tendenci ani chvilku jsem nepřemýšlela o ničem jiném. Jen mám v hlavě otazník z toho popisu filmu, že se socialisticky žilo a kapitalisticky pracovalo. To jako že se sralo a ted taky na bezpečnost práce? Na dělníky kašlali komunisti a kapitalisti tuplem.

• 3.1.2018  07:14
    Marie Terezie (TV film) (2017)

Povedené scény věřila jsem, že to je z té doby a přitom to bylo moderně natočeno. Bylo to i historicky a zároven´nám charaktery postav byly krásně vykresleny. Kritiky zdejších uživatelů beru jako že, kdyby to natočil Miloš Forman a byl tam nahý Kotek tak je to v pořádku.

• 22.1.2017  17:57
    Happy Feet (2006)

Tučnáci jsou borci. Nádherně nakreslená zima a voda.

• 22.1.2017  17:55
    Happy Feet 2 (2011)

Neobyčejně krásný animák plný nádherných písniček.

• 18.1.2017  08:59
    Svět pod hlavou (TV seriál) (2017)

Pěkně ujetý seriál. Myslím, že si to herci náramně užívali ten retro styl.

• 16.1.2017  08:01
    Bohéma (TV seriál) (2017)

Tendenční jako za komunistů opět Čt nezklamala. Chtějí nám naznačit jací byli všichni za okupace hrdinové neb spíš, jak to měli těžké. Věřím, že je to těžké, pořád lézt někomu do zadku.

• 2.12.2016  09:29

Kdysi mi tohle téma rvalo srdce na kusy. Dnes ale vidím tolik úchylů kolem nás a jen kdyby se našla příležitost dělali by tohle zas. Určitě ne panu farářovi a že se taky najdou mezi nima podšívky jako tuhle ten, co sexuálně obtěžoval svoje posluhovačky, ale třeba nějakého dělníka by si našli. Myšlenka v dokumentu vyšla naprázdno jak vždy, protože sadisti byli jsou a budou. Takže nic nového jen opět lítost a odpor, ale kde ti lidi jsou?

• 27.11.2016  08:15
    Český slavík Mattoni 2016 (TV pořad) (2016)

Dvě hvězdy za Gombitku a jedna za tu malou od Gotta, ta má teda vystupování, že by jí ho mohla kdejaká hvězda závidět. No a Marika Gombitová má hlas jak před třiceti lety. Dávám čtyři hvězdy, protože hodně lidí z principu dá odpad, ale moderátor byl super a nedával narážky na Ovčáčka a spol.

• 13.11.2016  09:41
    Big Lebowski (1998)

O chlápkovi, který je neschopný v tom co by měl a v tom co by neměl je všeho schopný. Asi jednou jsem se usmála, ale celkově jsem byla mimo. asi proto, že nekouřím o drogách nemluvě a piju jen v létě a tak dvě piva max. Trochu mi to připomínalo Městečko South Park a trocha Pulp Fiction.

• 7.11.2016  16:55

Když se mi okamžik líbí, nechci si ho kazit fotografováním, chci si ho užít. To je pro mně myšlenka, která vlastně není podstatná pro tento film, ale já si to vzala, protože je to můj pocit, když fotím. Ale jinak nádherné záběry přírody, jen mi vrtá hlavou, kde se tam uprostřed moře vzal ten kus jeho dortu nebo koláče. Je to takový zestárlý Harry Potter.

• 21.4.2016  07:52

Na tyto francouzské komedie s Fuńasem nebo Pierem Richardem a les Charlots jsme kdysi chodili do kina a lidi se smáli ještě když šli z kina. To už dnes nevidím, ale je to asi tím, že než vyjdou z kina nacpou se hamburgry. Nejvíc se mi líbila počáteční scéna se sluhou : Dal bych si vajíčkoo. Ono taky dabing pana Filipovského byl úžasný.

• 24.5.2015  09:53
    Kravaťáci (TV seriál) (2011)

Tys mi lhal. Já? No jasně jako dycky. Strašné. Jediný, kdo mně baví je Luis jen kvůli němu to někdy vydržím se dívat.

• 8.2.2015  09:03

Super film plný technických nápadů a vychytávek. Pamatuji si, jak moji kluci byli nadšení, když se na film dívali a byli čím dál nadšenější. A opravdu, člověk nikdy neví, kdy se mu může hodit velmi silný magnet.

• 27.12.2014  11:43
    Notting Hill (1999)

Takový intelektuální humor, na mně až moc. Přiznám se, že jsem to nevydržela ani deset minut. A co zítra? Já myslel, že už letíš. Ne, mám zlomené křídlo. Brrrr Jedna hvězda Hughovi, protože je fajn chlapík.

• 15.12.2014  21:25
    Kancl (TV seriál) (2014)

Šílená cypárna a za peníze poplatníků.

• 13.12.2014  16:52
    Housata (1979)

Je to moje nostalgická vzpomínka na intr. Realistický pohled na tehdejší dobu. A nástupy zas nebyly k zahození . Moc se mi líbila Yvetta Kornová byla přesně jako já.

• 22.9.2014  12:53
    Obchoďák (TV seriál) (2012)

Nechápu, proč tento seriál má horší hodnocení než Vinaři. Osudy jsou uvěřitelné je to jako v životě.

• 22.9.2014  08:19
    Vinaři (TV seriál) (2014)

Šílené to slopání a ten dialekt....Je smutné, že Jitka Smutná hrála roky v Ostravě v divadle a ve Vinařích jí vyjde z huby věta : , Jedině, když se umeješ . '

• 15.9.2014  19:17
    Polopatě (TV pořad) (2013)

Moc dobrý moderátor, který nikomu nic nenutí.

• 13.7.2014  10:16
    Manžel k pohledání (TV seriál) (2011)

Absolutně o ničem.

• 13.7.2014  10:15
    Chůva k pohledání (TV seriál) (1993)

Mně se nejvíc líbil sluha Niels, vnesl do seriálu trochu sarkastického humoru. Jinak by to byl další plytký seriál dělající si srandu z nezadaných.

• 15.6.2014  11:39

Celý film jsem čekala na něco a ono to nepřišlo. Divný film.

• 7.9.2013  21:22
    Sanitka 2 (TV seriál) (2013)

Vydržela jsem se dívat asi deset minut. Plno keců, plno postav, neuvěřitelné dialogy. Zrovna Zedníček manévroval se sanitkou a líčil příběh nováčkovi. Ten by tam mohl řídit možná pohřebák. Těšila jsem se na pokračování sanitky a jsem zklamaná. Hlavně mně dojal dramatický výraz naší první dajmy hned v úvodu, tak jsem zapřemýšlela, že z toho měli udělat parodii. Pokusím se zhlédnou druhý díl. Tak druhý díl úplně zmatený, rádoby vtipy pořádně skřípaly. Bylo teda určitě neplánovaně, ale úplně k popukání vidět první dajmu jak hraje pani doktorku. Rozevlátý plášt´, rouška nonšalantně spuštěná pod bradu mi teda chvilku trvalo, než jsem pochopila.---je to parodie

• 7.8.2013  14:07
    Synové a dcery Jakuba skláře (TV seriál) (1985)

Když to srovnám se současnými seriály, je to jednička. Dobově zasazený seriál a Luděk Munzar zde zestárnul o padesát let asi. Moc dobře zahrané a divím se, že i komunisti pustili ukázku toho, jak se to mlelo od počátku dějin. Škoda, že nenatočili pokračování ve stylu Vyprávěj. Bylo by to mnohem pravdivější. Hodně mně zajímá jak jsou na tom skláři dnes. Krásné ukázky výroby skla.

• 1.7.2013  21:16
    Sanitka (TV seriál) (1984)

Mám ráda i seriály, kde se člověk zamyslí a tento seriál je jedním z nich. Všechny díly mají svou pointu a zároven´na sebe navazují a vše spojuje všeříkající hudební podbarvení. Strašně mně ale irituje paní Eva Hudečková to se nedá vydržet.

<< předchozí 1 2 3 4 5