Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Zaručeně spraví náladu třeba po Sexu ve městě nebo Zoufalých manželkách. Taky je to o vztazích mezi chlapy a ženskýma, ale ještě se snaží vychovávat malého spratka, který klade odpor. Jeden se snaží, aby se vyhrabal z nejhoršího a druhý si vesele proplouvá životem, ale každému z nich něco chybí i přebývá. Nejistotu vnáší do situací Jack- dospívající kluk , služka Berta, exmanželky a další. Nejlepší je 4.série. Co může být komičtější, než když se sejde u Charlieho na vánočním večírku Alan jeho rozvádějící se manželka s jeho exmanželkou a jejím nastávajícím ?

Můj život ve vzduchu (2005)

Veselý životní příběh, kdy do sebe všechno zapadá. Žádné monstrozní záběry, ale jen cesta životem, která je plná náhodných setkání , nenásilného humoru a nečekaných myšlenkových pochodů, které vlastně každý má. U téhle komedie jsem se neřehtala, ale culila při smutných i napínavých scénách, protože vlastně nikdy nevíte, jak to dopadne.

A co Bob? (1991)

U nás se ujalo -dětské krůčky vždy, když na něco kvaltuju , ale taky někdy voláme - doktoréé Marvinééé . No ale ti dva byli NENA podobitelní

Slavnosti sněženek (1983)

No to těm dětem hezky ukazujete, jak máme žít v míru...Nezapomenutelná Libuška Šafránková. Silný zážitek a vlastně se tam ani tak moc nestalo?

Život je krásný (1997)

Překrásný film, krásná příroda, no jo Itálie, výlety do přírody, úžasná atmosféra italských restaurací a pak najednou bác. Roberto zvládnul všechno vzlet i pád, ale ten tank nakonec to bylo třošku moc.