Žít naplno (2002)

Bylo to zdlouhavé, ale i napínavé a mělo to pár dobrých myšlenek a vtipů. Ženská ve středních letech musí někdy zavzpomínat, jaká byla, než se z ní stalo to, co z ní je. Pak jen zabojovat a má to, co kdysi v mládí chtěla mít, až bude velká. Taky mám ráda filmy, kde je to trochu o hudbě.

Vratné lahve (2007)

Musím dát průměr, i když to byl milý film. Tady se dalo vše očekávat jen to bylo zábavné a líbil se mi snad poprvé Landovský. V Černých baronech taky nebyl špatný, ale tady se uklidnil a byl muž na svém místě. Líbilo, ale to je vše.

Proč bychom se netopili (2009) (seriál)

Seriál mně pobavil, řeka opravdu čaruje. Výstižně zachytil partu, problémy partnerství. Na vodu nejezdím, knihu jsem kdysi koupila manželovi, neb je zarytý vodní živel a jen jsem do ní nakoukla, je nabitá vtipem. O to bylo těžší natočit něco takového a podle mně se to podařilo. Bylo to pořád v přírodě, takže něco jako K2, ale počesku, řeka, louka, les, trochu hospoda no co se dá dělat, tam je taky sranda. Chvilku jsem fandila klukům a asi jednou holkám.

Štvanci (1979)

Tenhle film jsem snad viděla ještě černobíle a strašně jsem se bála o ty utečence tam. Poprvé , co jsem viděla , jak bojují proti nacistům Francouzi a ještě po kolena ve sněhu.:-)

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Pojd´te, zahrajem si hru...Pro mně zábavné, poučné, mám ráda tenhle typ reality show. Jadrný slovník mi vůbec nevadí , jen doufám, že to nebude jen tažení proti přeplácaným jídelním lístkům , že bude pestřejší výběr žadatelů o pomoc. Škoda, že nemůže žádat o pomoc personál nějakého krachujícího podniku, nebo štamgasti a ne jen vynalézaví majitelé restaurací.

Sloužil jsem ve wehrmachtu (2008) (TV film)

Nezabiješ? Budeš zabit. Výpovědi starých dědků nad hrobem, kteří mají vzpomínky živé, jakoby to bylo včéra. Zasáhl mně tento dokumen, i když byl natočen se zpožděním minimálně devatenácti let. Na jedné straně pocty a uznání a na druhé straně trapné mlčení. Byli povoláváni do služby Říše jen proto, že se narodili na opačném břehu řeky Opavice. Z té hrstky lidí, kteří se vrátili už většina nežije, zbylo málo svědků těchto dojímavých příběhů, které se opravdu vymykají z reality dnešních oblíbených vyvolených válečníků a milovníků jejich krvavých přestřelek. Mám ráda historické fotky a obdivuju ty, kteří byli schopni natáčet historické i když v té době jen dokumenty z bojů. Válka je svině at jste na té či oné straně a ti pánové nahoře neví, jak je krutá.

Comeback (2008) (seriál)

Tak moment, vy jste blázen? Ne, já jsem génius. Tyhle forky v podání vybraných herců jsou neopakovatelné. Pitvoření mi připadne, že je namístě. Když spolu komunikují lidé různých generací, je to prča. Ale ten sen s tím pivem byl super. Bydžovská s Ozákem mají u mně velké plus. Celý ten seriál si dělá prdel ze života a to je dobře.

Už zase skáču přes kaluže (1970)

Tady jsem obdivovala Zdenu Hadrbolcovou, jako maminku. Nádherná písnička, která se stala ústřední melodií filmu. Dojemný příběh, i když kniha byla psána spíš humorně.

Zlatíčko (2004)

Musím vyzvednout komentáře Gemini a David82 lépe by to nenapsali tvůrci ani jiní účastníci filmu.

Medvídek (2007)

Jak v životě i tady je všechno jinak. Další film,který mi neukázal nic nového. Na to, že to bylo o ničem, se tam všichni hezky předvedli. Trojan ty pomatence hraje fakt přesně, příště by mohl hrát už nějakého konkrétního politika.