Pomáda (1978)

Oóoó Sandy zpíval JOhn Travolta. Tahle písnička se mi z celého filmu líbila nejvíc i když nezpíval moje jméno, ale byl při tom takový no skutečný a opravdový. Byl to film nabitý energií, rockenrollem, humorem a snad první film z Ameriky, který jsem tenkrát viděla, tak se nedivte, že to na mně tak zapůsobilo. Čím byl pro generaci mladších holek Hříšný tanec a Patrick Swayze byl pro mně JOhn Travolta a Pomáda. Prostě kult.

Horečka sobotní noci (1977)

Jo tak tohle je první film, na který jsem šla sama s holkama z intru. Amerika naživo a Travolta skvěle travoltil. Pak byla ta mánie, že všichni kluci, co měli tmavé vlasy nosili vlnu nad čelem a ti štastnější tančili piruety na diskotékách. Bylo to jak z jiného světa a bylo to snad v minulém životě, kdy tohle byl hit.

F. L. Věk (1970) (seriál)

Tohle je moje srdeční záležitost. Pamatovala jsem si z něj jen tu národní písničku, kterou zpívala maminka svému synáčkovi. Časem se František naučil spoustu věcí, koupil klavír a mamince tu píseň zahrál a ona zpívala. Slyšet po letech znovu titulní melodii byl pro mně balzám na duši. Vrátit se do doby, kdy se více chodilo pěšky, než jezdilo na koni nebo v kočáře.Lidé tam měli k sobě blíže, více spolu mluvili, zpívali a hráli divadlo po hospodách.

Vlak dětství a naděje (1985) (seriál)

Moc moc se mi líbil každý díl, ale nejvíce díl ve kterém jezdili na Moravské Slovácko a ten strýc, kterého hrál Karel Augusta. Tož to sů vidle to se mi to s něma bude nakládat. Pak si pěkně lehnu a budu snít.

Oko bere (2008)

Já nevím, Danyho part´áci byli lepší. Od začátku se dalo tušit, jak to bude pokračovat až do konce. No jo vysokoškoláci v Las Vegas se mají.

Stmívání (2008)

Pět hvězd dává můj syn bohužel já se nevydržela dívat ani 5minut. Návrat do malého městečka, kde se to hemží teenagery se záhadným výrazem ve tváři mně fakt nebere. Mám očekávat, že se bude něco dít, nebo? To teda Záhada hlavolamu byla lepší kafe. Ale musím nechat 5hvězd, protože hodnotil můj milý synáček, četl i knihu a je fanda snad do všech filmů se záhadama.

M*A*S*H (1972) (seriál)

Dívám se asi na pátou reprízu tohoto seriálu a pokaždé tam najdu pasáže, které jsem bud neviděla, nepostřehla nebo zapomenula. Momentálně vystřídal Frenka Kuního ksichta Charles Winchestr pompézní. Na tyhle díly se zvlášt těším na ten, kdy Winchestr zamítnul dobrý nápad finančně zajistit výrobu a prodej toho kruhuHula-hop, se kterým běhala potom každá holka po sídlišti. Měl k tomu takový ten svůj dodatek, který jsem samozřejmě zapoměla. Taky nezapomenutelný díl, kdy si vystřelili z nějakého generála, který se chtěl rychle vrátit do boje a zachránili tak spousty vojáků před zbytečnou smrtí. Nahráli to na něj tak, že si myslel, že se zbláznil. Nejvíc se mi líbily potrhlé díly s majorem Blaikem i když plukovník Poter versus Radar taky nejsou špatné.

Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)

Originální název i námět filmu. Luděk Sobota nenapodobitelný, aleTetička a Greogorek byli nejlepší.

Jak na věc (2002)

Super film, ironický humor, skvělé obsazení.

Hudbu složil, slova napsal (2007)

Perfektně jsem se bavila od prvních tonů úvodní písničky až do konce. Taky by mohli natočit dvojku :-).