corax8

corax8

socka

• 18.3.2009  08:26

No podstivá filmařská práce s zajímavým příběhem. Člověk se nesetká každý den s někým kdo viděl takové věci. I když mne nejvíc zajímalo, jak to hlavní postava zvládne, jak ustojí tlak, který na ní musí být. Bylo zajímavé pozorovat její zmatky a hledání a i to, jak celou situaci ustála. Obraz církve mi zde přišel trochu přívětivější než v Ježíš je normální, ale i tak dost fanatický.

• 16.3.2009  09:50

Chvíli jsem váhal jestli dám 4 nebo 5 hvězd. Nakonec je to 5. Mám pocit že už dlouho jsem neviděl tak dobrý film s dětskými herci. Povedlo se natočit vyváže¨ný film jak po výtvarné stránce tak po stránce příběhu. Ten je jednoduchý, ale ne moc.

• 16.3.2009  09:45
    Popravčí (2005)

Velmi nesourodý příběh nemohl více zaujmout mojí pozornost. Jedna scéna jakoby nesouvisela s druhou. Chabé herecké výkony a příběh vycucaný z prstu. Pochválit by se snad dalo jen filmové stvárnění doby.

• 9.3.2009  12:18
    Underworld (2003)

Musimm se přiznat, že tyhle fantasy filmy nemám rád. I proto musím říct, že tohle d¨ílko je pro mne jednou z vyjímek. Prostě mne bavilo si sednout před televizi, totálně vypnout mozek a jen koukat na souboje uprostřed noci. Příběh je divnej a byl jsem rád, že ho scénaristi zbytečně nezesložitěli. O to víc se mi líbilo filmový zpracování, které mne u filmu udrželo.

• 9.3.2009  12:06

No ve všech směrech průměrný sen. Už od začátku jsem si s manželkou říkali, že tam bude psychická porucha a tak konec nebyl moc překvapivý. Tvůrcům se nepovedlo mne vtáhnout do napětí, které jsem ve filmu očekával.

• 4.3.2009  16:28
    Ďáblova lest (TV seriál) (2009)

No tak já mylsím, že dobrý. Řekl bych, že toto dílko snese srovnání se širnou mistra leonarda. A pro mne je filmařsky lepší. Už je výkony herců mne přesvědčili. Také mám pocit větší uvěřitelnosti příbehu. Šifra byla více přitažena za vlasy. Trochu mne zklamal pohádkový konec.

• 1.3.2009  10:11

Konečně jsem opět viděl normální film. Žádná přehnaná akce, žádé zběsilé tempo, žádné zbytečnosti. Prostě vyvážený gulášek. Příběh je vpodstatě dost prostý, ale režiser z něho dokáže vymáčnot maximum. A přidat k tomu výborné herecké výkony, dobrou hudbu i kameru. Měl jsem pocit, že naprosto rozumím všem postavám a že můžu být součástí nich.

• 28.2.2009  17:58
    Pád do tmy (2005)

Jediné co se filmu dá přičíst jako pozitivum, je, že byl v první půli dost napínavý. Pak ho totálně skazili jakýsi nesmyslný příšery. A z uvěřitelného napětí se stal neuvěřitelný paskvil. Vadí mi, když jsou ve filmu chyby a tady jich je dost. Proč jdou do podzemí jen v tílku mi je záhadou. Taky úvod byl naprosto zbytečný, autonehoda neměla pro další vývoj žádný smysl.

• 28.2.2009  17:49

Mám dojem, že se režiserovi povedlo válku popsat dost dobře. Takhle nějak bych si to představoval. Co my na filmu vadilo byly romanticky vykreslené postavy. Ale docela mne nadchlo vidět film, kde kladný hrdina je v Německý umiformě, to mi přijde, že moc nebývá.

• 28.2.2009  17:29

No zas takový trhák to není. Chápu, hlavního hrdinu, ale i přes cestu z města zůstává pražákem a může se stát pouze chalupářem. Život mimo měste je trochu o něčem jiném.

• 25.2.2009  11:00

Tak vlastně pořádně nevím co si o tom mylset. Film se neskutečně vleče a akce je tu hodně poskromnu. K pozitivům určitě patří hudba, která mne docela držela v pozornosti. hned po shlídnutí jsem měl dojem, že to bylo naprosto stracená hodina a půl. Ale v noci jsme se probudil a najednou mi to došlo. Vždyť osud toho chlápka byl danej a on ho vlastně změnil a z toho mostu neskočil. Je fak, že přišel o část sebe, jako ještěrka v nebezpečí o ocas. No ale i tak na víc než 3 hvězdy to není. Jo a Karel Zima byl dobrej.

• 24.2.2009  10:18
    U mě dobrý (2008)

Komedie to je, ale že by jsme se za břicho popadal to tedy nikoliv. Některý tzv. hlášky se mi moc líbili a musím přiznat, že obohatili můj slovník. Jinak určitě sedí přirovnání k Podfukářům.

• 24.2.2009  10:09

Bohužel jsem toto dílko shlédl. Kdybych mohl chci vrátit vstupný. Na filmu mne nezaujalo absolutně nic, kromě jeho trapnosti. Kdyby alespoň ta byla vtipná. Naprosto strojové chování postov v naprosto strojovém scénáři. Už jen za to co udělali tvůrci původnímu seriálu si odpoad zaslouží.

• 24.2.2009  09:46
    Sanitka (TV seriál) (1984)

Slušně natočená seriál s velmi dobrými hereckými výkony. Po dějové linii je pro mne nejzáživnější vztah hlavního hrdiny a jeho bratra. To jsou herecký koncerty a tak dobře natočený, že nepětí, které tam má být se dá ždímat.

• 24.2.2009  09:38

Jedna z nejvtipnejších parodií. Je fajn, že si herci, zde účinkující dokáží udělat legraci z postav, které většinou hrají. Potrhlý příběh a dobrá filmařská práce se musí na filmu ocenit.

• 24.2.2009  08:12

No tak jestli tohle měla být parodie, tak nevím. U parodie bych čekal trochu víc vtipu. mě to téměř celé přišlo spíše hloupé. Ano občas zde byl náznak něčeho hlubšího (téměř nacistické uniformy, zprávy z televize, rozdělení občané civilisté). Ale to bylo dost málo. Trapnost je zde pouze trapná a nikoliv vtipná. když už jsem se těšil na konec zjistil jsem, že jsem teprve v půlce.

• 23.2.2009  14:15
    Máj (2008)

Proč? Strašná nuda, kdyby si režisér nevymyslel, že bude foukat vítr tak by tam nebyla žádná akce. Herecky dost slabé. Už mne prostě omrzely záběry, které jsou ve filmu, jen proto, že jako hezky vypadají.

• 23.2.2009  12:50
    Krysáci (TV seriál) (2008)

Jeden z mála současných večerníčků, které můžou konkurovat i staré klasice. Já jsem si tu trojici oblíbil. A hned mi jsou i Pražáci simpatičtější. Povedené po výtvarné i humorné stránce.

• 23.2.2009  12:47

Slabota slabota, Nejhezčí je zadek krásné Penelope. jina je to dost nudný romantický film. Snaha dát sem všecna klišé pro tento žánrt s emusí ocenit.

• 23.2.2009  12:41
    Katyň (2007)

Hlavně oceňuji, že mohl vzniknout film, který uvedl na pravou míru co se dříve vydávalo za pravdu. Síla filmu je i v tom, že ukazuje jak masakr dokázali zneužít Němci i Rusové. A ještě ke všemu si mylsím, že je to dobře natočený.

• 23.2.2009  12:26
    Horákovi (TV seriál) (2006)

Celkem slušný seriál. Občas nabízí dost zábavné situace. Vzhledem k české produkci seriálů se určitě jedná o nadprůměr.

• 23.2.2009  12:13
    Eso (TV pořad) (1994)

Nechápu proč moderátoři tohoto pořadu musí vypadat jako by měli ADHD. Jsem docel arád, že nejsem mladej a tohle mne nemůže ovlivnit.

• 23.2.2009  11:57

Pro mne bylo zajímavé se dozvědět co se dělo. Z historického hlediska zajímavá sonda do života v koncentráku. A také do válečné strategie. Slyšel jsem i rozhovor s člověkem podle jeho osudů byl film natočen a rozhovor mi přišel zajímavější. Jestli si dobře pamatuji, tak moc spokojený s filmem nebyl.

• 23.2.2009  11:56
    Četnické humoresky (TV seriál) (1997)

Takový milý seriál. Který neurazí a potěší dobrou řemeslnou prací a výkony herců. Některé díly jsou až primitivní, ale to nemůže zkazit dobrý dojem z celku.

• 23.2.2009  11:55
    Česko hledá SuperStar (TV pořad) (2004)

Model poředu, který se brzy okouká. stěží jsem vydržel koukat na první sérii. Ty další už nechápu. Prostě pořad, který vyrobí "hvězdu", která se pak vyjadřuje k důležitým tématům. Což je dost zvrácený, zvlášť když to jsou lidi co nic neumí.

• 23.2.2009  11:48

Nemůžu si pomoci, ale mě to vůbec nebavilo již po první třetině jsem si přál, aby to už skončilo a ono pořád nic. vleklo se to do štastného konce jak med. Jedïné proč bych se na film podíval znovu je heath Ledger.

• 23.2.2009  11:43
    Kurýr (2002)

V mnoha ohledech poučný film. Třeba do teď jsem tričko pouze nosil na sobě a nikdy mě nenapadlo s ním zmlátit tři chlapi. Tak y se musím podívat a autobuse pod sedačku určitě tam budou nějaký kovový tyče. A ještě mnohem více překvapení nabízí tento kousek. Nebýt na začátku zajímavá honička v autech, tak byt to ani na ty dvě hvězdy nebylo. Příběh byl slabý, herecký výkony taky a nehorší byli dialogy. Někdy mi připadali jako v Troškových ukřičených pohádkách.

• 23.2.2009  11:39

Abych se přiznal, tak ani pořádně nevím o čem ten film byl. Ale určitě ve mne nechal pozitivní otisk. je nabitý energií a tajemnem.

• 23.2.2009  11:21

Penelope Cruz je fakt dobrá. Koktejl je zde namíchán opravdu dobře. Jednoduchý příběj, krásné Španělsko, dráždivý sex a to vše okořeněno uměním Allenovým. Kdo by si nechtěl takhle užívat a mít se fajn, až na ty důsledky.

• 22.2.2009  19:59
    Bílé peklo (2001)

Tak myslím, že tohle se povedlo. Film nepostrádá napětí a dokázal mne udržet v ději až do konce. Svojí velkou roli tu hraje i krajina, která je úžasná. hlavní postava je zahrána výborně, tím víc kontrastuje s průměrnými výkony ostatních.