V Bruggách (2008)

Neortodoxna, skvele zahrana originalna gangsterka. Vsetko do seba zapadlo ako malo a preto 4* 8/10

Zmizení staré dámy (1938)

Ked porovnavam z filmami z hitchcockovej produkcie tak to bol priemerny film. Ked zoberiem do uvahy rok v ktorom bol natoceny tak stupne, ale na majstra napatia mam uz po tych vsetkych filmoch vyssie naroky 6/10

Ctihodný občan (2009)

Skoda, velka skoda. Velmi dobry rozbeh, perfektny hlavny hrdina. Vsetko som mu uveril. Ale preco to tak hrozne pokazili takymto koncom??? Zial takto len tri. 6/10

Muži, kteří nenávidí ženy (2009)

Vyborna svedska detektivka. Menej akcne (kedze to nerobili amici), co mi vcelku vyhovovalo (lebo v poslednej dobe mam pocit ze je trend byt cim viac akcnejsi). Neokukany herci, malo to hlavu aj patu 7/10

Životy těch druhých (2006)

Tato sonda do historie celkom vysla. Zaujimavo podane, skvely vykon "Staciho" a nemecky perfekcionizmus. 8/10

The 39 Steps (1935)

Ako uz pisali viacery bolo to nieco na styl North by Northwest, ale bohuzial omnoho slabsie 6/10

Vrah mezi námi (1931)

No svoju dobu neobycajny, nadcasovy film. Zaujal ma namet ktory reflektuje dianie vtedajsej doby. Co si urcite zapamatam bolo hvizdanie hlavneho hrdinu (v reale to bol reziser). 8/10

Lovci hlav (2011)

Vyborny rozjazd, skvely zaver. Zial miestami tazko uveritelny. Miestami som mal pocit ze tomu chyba celistva struktura. Celkovo, pri takomto scenari sa dalo z filmu dostat viac. 6/10

Občan Kane (1941)

Velmi som sa pri tomto filme nudil, stale som cakal ze pride nieco kvoli comu vsetci vravia aky je tento film uzasny. Zial nedockal som sa. 44/10

Pravdivá romance (1993)

Vyborne herecke obsadenie, "tarantinovka" ako sa patri. 8/10