Láska a nedůvěra (2010)

Jeden film, ktory je zlozeny z 5 malych pribehov o laske. Tomuto vsak nepomohlo ani hviezde osadenstvo dokonca ani Robert Patizón :), ktory mal prilakat mlade osadentvo divakov. Jedina poviedka ktora sa stala za to bola s Jamesom Francom . Robert Downey s Jamesom Cameronom milo ku koncu prekvapili. Za toto im davam ufff 2* s privretymi ocami.

Underworld: Evolution (2006)

Velmi som sa bala pokracovania 1ky a ako som tak zistila strach bol opodstatneny. V tomto filme nic nefungovalo. Tam kde jednotka dobre skoncila, dvojka sice pokracovala ale uz nevladala na kvalite pribehu. 2* za Kate ktora je stale okuzlujuca a za akcne sceny.

Underworld (2003)

Po Bladeovi velmi mile prekvapenie. Film ma presne tu temnu, staroducharsku atmosferu aku ma film s upirmi mat. Nechyba akcia, napatie ani sexi hlavna hrdinka, ktora trha na kusy vsetkych naokolo. Scenar mohol byt lepsie prepracovany na to, aky pribeh sa odohraval a koniec trocha viac prespekulovany. Inak davam 4* za spokojnosť..

Repo Men (2010)

Ach jaj. v tomto filme to tvorcovia akosi nedomysleli. Zaciatok filmu ma vcelku strhujuci dej, ale postupne to bohuzial velmi stagnuje. Co sa tyka zaveru filmu neviem ci mi to viac pripominalo klise vykradaciek bojovych filmov alebo rozumpozastavujuci krvavy koniec typu celu ta rozparam..Okrem toho mi ako herec Jude Law vobec do tejto role nesadol, mam prejdeny skoro kazdy jeden film v ktorom hral a rola drsneho na kratko ostrihaneho zabijaka ktory sa neskor prebudi zo zivota ktory viedol (lebo musi ) mu podla mna vobec nesadla. Tema filmu bola velmi originalna, ale urcite som cakala od tohto filmu viac, nie len fajn zaciatok a potom cakat kedy tam nastane ta akcia, zapletka, rozuzlenie az do konca, ktory ma aspon trochu nadchol..

Princ a pruďas (2011)

Nepovedala by som, ze to je parodia na vsetky vazne az hrdinske filmy, je to nieco ako komedia s klise hlaskami, ktore su vsak tak presperkovane spravnou atmosferou ze mi absolutne nevadia. Cely film som si velmi uzivala, od zaciatku az po koniec. Milo ma prekvapil Your highness ktory by kludne mohol konkurovat jack blackovi aj s jeho sluhom a jeho ˇˇtriangle facomˇˇ :) Šušlajuci James Franco, sexi Natalie a Belladona Zooey vytvarali dej, ktory stale slapal vpred aj ked tam obcas boli hluche miesta. Pre mna to bola konecne komedia, ktora mi neubrala hodinu zo zivota a ktora mi nechala este po filme usmev, ked som si spomenula na niektore z hlasok. ( Ou yes, because i live in the castle, i am rich and i can do magic :D )

Samotář v Seattlu (1993)

Naozaj neviem co dodat. Pre mna urcite vrchol romantickeho filmu s Tomom Hanksom a Meg Ryan ktori su od seba tak neodlucitelni ako vzduch a dychanie. Skvela herecka dvojica, ktora dava celemu filmu iskru, smutok, radost stastie, nadej a happy end, ktory podla mna spravny romanticky film musi mat, aby som mala ku koncu filmu srdiecko na pravom mieste :)

Templář (2011)

Tento film by som ohodnotila nasledovne : krv, krv, ruka, noha, hlava, krv, krv nejaka ta konverzacia krv, ruka, noha a nadrzana lady ktora hned ako uvidi hlavneho hrdinu netuzi po nicom inom ako s nim zazit noc plnu vasni a tak ho stale prenasleduje. Pribeh bol uplne jednoduchy a to ubranit hrad, dej ma zabil uz na zaciatku a akcia no tak tej krvavej tam bolo uz priliz a bez nejakej pointy. Dala som sa na tento film nahovorit, ale hned na zaciatku som zistila ze je skor pre muzske osadenstvo ktori by za krvavu rezbu a sexi nadrzanu lady dali aspon 3*

Střihoruký Edward (1990)

Niekto by mozno povedal ze prehnane sentimentalne ja by som skor povedala ze presne take ake to v skutocnosti je, ked je niekto odlisny. Ako ho ludia odmietaju nedaju mu sancu, je to az smutne. Mna si tento film ziskal na 100 percent a donutil sa zamysliet nad roznorodostou a nad tymto velkym svetovym problemom odmietania niecoho co nepozname - ludi. Johnny je v tomto filme brilantný. Je to okuzlujuce ako sa mu podarilo do role Edwarda vsunut tolko pocitov, stastia a nestastia.Spolupraca Tima Burtona a Johnnyho sa hned ukazala ako 500 hviezdickova a aj by som tie hviezdicky tomuto filmu dala, keby to islo.