Superman 3 (1983)

Pokud přežijete trapnou úvodní titulkovou sekvenci, pak už přežijete celý film. Tady už docházejí nápady, i když bitka na vrakovišti Superman vs. Superman není vůbec špatná. Jsou tu i další dobré momenty, které ale stejně dělají z toho dílu jen průměrný film. Triky jsou stejné jako v předchozích dílech. V tomto dílu jsem bohužel často viděl lanka, na kterých byl Superman zavěšen a to je u filmu, kde hlavní postava umí létat hodně, hodně velký nedostatek :) 50%

Superman 4 (1987)

Už je to přeci jen pár let, co jsem tuto hrůzu viděl. Pamatuji si jak jsem si říkal, že to nebude snad tak špatné jak jsem slyšel. Bohužel obavy se vyplnily. Je tu hrozně vidět, jak malý byl rozpočet, na který si film stejně ani nevydělal. Nelogičnosti, které jsem viděl i ve třetím díle, bych mohl odpustit, kdyby alespoň triky nevypadaly tak děsně. 20%

Taxi (1998)

Oddechová akční komedie se skvělým francouzským humorem. Film nenudí, pořád se něco děje, buď akce nebo humor. Všechny díly mám rád, ale jednička opravdu vede! 85%

Taxi, taxi (2000)

O fous slabší než jednička. Místama trapnější humor, ale zase o dost akčnější než jednička. 90%

Taxi 3 (2003)

Už trochu docházejí nápady, ale pořád slušná zábava hlavně díky hláškujícímu komisaři Giberovi. 75%

Taxi 4 (2007)

Celkově sérii Taxi mám rád, ale tento díl už je přeci jen trochu zbytečný. Je vidět, že nebyl velký rozpočet a odráží se to v minimální akci a jednoduchém scénáři. Nevím jestli tento díl vznikl kvůli fanouškům série nebo kvůli penězům jako reklama na novou 407čku, které si mimochodem stejně moc ve filmu neužijete. Taxi 4 stojí více na komisaři Gibertovi a Daniel mi přijde spíše jako vedlejší postava. I tak jsem se docela bavil a s krátkou stopáží Vás určitě nebude nudit. 5. díl už raději ne :) 60%

Temný rytíř (2008)

Něco úplně jiného než Batman začíná, ale nemyslím to ve zlém. U mě je to s hodnocením u prvního Batmana od Nolana 90% a Temný rytíř 100% :) Christian Bale mě utvrdil, že je to nejlepší představitel Batmana a představitel Jokera Heath Ledger už nemohl hrát lépe. Opět skvělá hudba Hans Zimmera a James Newton Howarda, která dodá na atmosféře. Pokud někdo ještě tento skvost neviděl, tak určitě mohu jen doporučit.

Total Recall (1990)

Bravurní námět spolu s režií Paula Verhoevena udělal z toho filmu, podle mě, jeden z nejlepších akčních sci-fi 90. let.

V hlavě (2015)

Po dlouhé době originální a dojemná pixarovka!