Návrat domů (2009)

Miska Burtonovie je stale fesanda, rola jej celkom sadla, akurat tam mohlo byt trochu viac psycha.

Pekelná jízda (2008)

Nebolo to zle, typicky Tarantino, i ked nie uplne, aj s jeho dvornymi hercami ... chybala mi tam uz len Uma :)) Viac akcie by nevadilo,

Hodinu nevíš... (2009)

Hodinu nevis ... sterilita a prostredie boli vykreslene naozaj deprimujuco, hlavny hrdina trosku mimoza, asi to ani velmi nehral :D ... inspiracia heparinovym vrahom ? ... no len skoda ze zabijal adrenalinom :D ... ocakavat nieco zavratne sa neda, ale ked som do toho isiel bez ocakavani, dve hviezdicky mozno dat.

Čepel smrti (2009)

Ako ceska fraska a parodia na Vreskot za jednu hviezdicku. Ak to niekto co len trochu myslel vazne - odpad.

Nefes: Vatan Sağolsun (2009)

Trosku natiahnuta drama o malej tureckej vojenskej hliadke, ktora sa dostane do konfliktu s kurdskymi militantmi vedenymi vodcom prezyvanym Doktor. Vycibreny pohlad do psychiky mladeho vojaka, ktory musi absolvovat povinnu vojensku sluzbu na velmi nebezpecnom mieste. Sneh, zima, vysoke kopce, pochmurna nalada aj ked svieti slnko, este horsia ked nesvieti, drobne radosti aj starosti maleho kolektivu. Zaverecna scena prepadnutia stanice je surova, realisticka a kruta ... a takto vyzera vojna ... nikto nepozera co je fer alebo kto ma pravdu, koho nazory su spravne, proste ste jej sucastou a bud sa nadychujete alebo naposledy vydychnete ... velmi zivo som si scenu predstavoval, film Vas vtiahne do deja. Akurat to politicke som trosku nepochopil, lebo zopar kurdov bolo aj medzi tureckymi vojakmi v hliadke.

12 kol (2009)

Nadupane akcne becko.

Alenka v říši divů (2010)

Nie najhorsie,ale pre divaka bez znalosti literarnej predlohy, nie celkom zrozumitelne.

Nová dcera (2009)

Sposob rozvijania deja a poodhalovania tajomnej zmeny dcery nie je zly, ale koniec vsetko pokazil. Prilis obycajne, malo niecoho co by divaka zaujalo.