Supergirl (2015) (seriál)

Po dvou sériích ze seriálem končím , protože je až příliš naivní a bláhový. Nejvíce mne štvou ty nesmyslné detaily. Například mne štve, že hlavní hrdinka má jizvu po neštovicích. Není to povrchní poznámka, ale jen smysl pro detail. Jak se jí to mohlo stát? Že by nějaké kryptonské neštovice!? No nic další konec první konec byl Arow.

Agenti S.H.I.E.L.D. - Série 4 (2016) (série)

Naprosto nevyužitý potenciál Quake (kromě úvodu). A Ghots Rider taky moc prostoru nedostal. Díly s konstrukcí byli super, ale hrozně moc roztahané zas tolik látky pro tak moc dílů nebylo. Nic méně finále konstrukce zklamání. Celkem chápu, že nechtějí nechat umírat postavy, ale momentálně byla úžasná příležitost velmi bravůrně nechat umřít Macka. Nikdo by se nezlobil nikdo by nebyl proti. To že padl Maze není až tak kritická záležitost, nebyla to až tak výrazná postava. Závěr v podobě výstupu Ghots Rider vše vyzdvihl. Každopádně koncept Inhumans je pořád jen na okraji potenciálu.

Nezapomenutelné dětství (2004)

Ani vynikající Robin Williams nedokáže zachránit všechno. A to i přes to, že se mu role povede tak bravúrně jako PAPAS

Rozpolcený (2016)

Perfektní film o nadvládě lidské mysli. Z těch osobností se dalo vymačkat určitě více zajímavých scén, ale i tak je film zpracován způsobem, který ve vás vyvolá stejné pocity i při opětovném shlédnutí. Což mne fascinuje na filmech nejvíce. Speciálně u žánru thriller je to velmi vzácné. Sice nejsem odborníkem na zařazování filmů, ale zařazení horor mi k tomuto snímku rozhodně nesedí. Každopádně dokonale trefená hudba , scénář a režie nejsou na tomto filmu zdaleka nejlepší. Dle mého skromného názoru je nejlepší James McAvoy. Již párkrát jsem se vyjádřil, že herec, který dokáže během filmu měnit charakter postavy či dokonce když hraje herec několik postav ve filmu, tak je podle mne fakt dobrý. A James McAvoy předvedl opravdu famózní výkon!!!

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Velmi oceňuji originalitu zpracování humanoidní podoby Ega. To je velmi povedené! A velmi oceňuji , že se tvůrci rozhodli trošku lépe dokreslit postavy. Bohůžel hlavně jen Quilla, ale okrajově jsme poznaly něco málo ze života ostatních. Každopádně velkou obrovskou zbraní je v tomto filmu perfektně trefený humor. Z těch použitých narážek a hlášek je cca 98% dokonalé trefených a to hodně pomáhá příjemnému pocitu z filmu. Hudba již není tak dokonalá jako v dílu jedna, ale je opět (jinak to snad ani nejde) výborně vybrána. Mně osobně přišlo mimo mísu obsazení Sylvestera Stallone a Davida Hasselhoff to už na mne bylo moc. Naštěsti jen štěky hlavně v tom druhém případě.

Ochránci (2017)

Když si vzpomenu na poslední fantastyckou čtyřku (což je útrpná vzpomínka!) tak nutno přiznat, že tento film je bomba. Avšak protože jenom ve srovnání se zmińovaným brakem tak je to na horší tři. Začátek vypadal slibně, ale pak se to něják nepovedlo. A konec byl už nudný. Každopádně musím uznale přikývnout, že se v Rusku povedlo natočit něco takového.

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny (2016)

Andrew Garfield mne hodně překvapil. Roli pojal velmi dobře. Mel na druhou stranu nepřekvapil vůbec. Opět šel do sirové otevřené tvorby, bez servítků a ostychu. Což je myšleno jenom v dobrém. Proč přikrášlovat válku.

Chappie (2015)

Velké i když ne zrovna originální téma a tak jsem opět očekával netradiční přístup od tvůrce District 9 a zase nic. Je to opět nevyužitý potenciál. Velké téma podané velmi light způsobem a bohužel se nepovedlo ani obsazení. Záporáci jsou úplné nuly. A klaďáci jsou zcela nevýrazní. Celkově film na mne nepůsobil jako úplný propadák, ale. Rozhodně ALE.

Neporazitelný: Návrat krále (2016)

Perfektně udělané. Přesně to co očekáváte dostanete! Film je přesně to co má být ve svém žánru!