Tarzan (1984)

Výborně napsaný a zrežírovaný snímek o Tarzanovi. Jeho konfrontace s civilizací v podání Ch. Lamberta je naprosto dokonalá a nezapomenutelná. Zvolení jeho do role tarzana byl opravdu dobrý tah. Ian Holm a Andie MacDowell také zahráli své role na jedničku. Ostatně ani jeden herec mi nepřišel mimo svou roli, ale hlavním a nezapomenutlným je opravdu Ch. L. . Když se řekne tarzan tak jediné co lze říci jako první reakci je Christopher Lambert u ostatních herců co stvárnili Tarzana už nai nevím jak se jmenovali jen se mi matně vybaví jejich tvář, ale u tohoto filmu si pamatuji každý detail každé gesto tarzana, prostě famozní výkon Ch.L. a za to musím filmu dát pět hvězd i přes to,že film měl na můj vkus až moc výpravný ton a některé scény mohli býti kradší.

Starsky & Hutch (2004)

Skvěle zasazená komedie , skvěle udělaný příběh a scény v base nebo na disce jsou prostě boží. Ben Stiller a Owen Wilson pojali své role dokonale a tak není co vytknout. V originále jsem to neviděl, ale dabing je slušnej. I po několikerém koukání dávám naprosto jednoznačně pět hvězdiček.

Zmije (1994) (seriál)

No nápad to nebyl špatný, auto bylo také super bylo tak trochu více reálnější (ve velkých uvozovkách reálnější) než Knight Rider, ale to nic nemění na faktu, že jsou v tomto seriálu špatné dialogy a bere se tento seriál až příliž vážně. Postavy byli sice napsány dobře, ale zahrané už trošku hůře v některých dílech herci dosti přehrávali a tak měl divák pocit, že se dívá na špatný sitcom a za chvíli uslyší umělý smích. Tři hvězdičky dávám spíše z nostalgie, protože když jsem se na tento seriál koukal v době jeho vzniku nebyl jsem ještě tak náročný divák jako dnes, kdy mi stačilo zkouknout znovu pár dílů a už to něják nebylo ono.

Moje krásná čarodějka (2005)

Bohůžel to nebylo zvládnuto scénáristicky a režijně taky moc ne. Protože Nikol Kidman byla naprosto famozní. Shirley MacLaine a Michael Caine zahráli také dobře což od nich nic jiného ani nečekám, ale Ferrell, proč on, Proč tam nedali někoho jiného? Volba obsadit jeho do tohoto filmu byla rozhodně chybou, která společně se špatným a špatně podaným dějem byla velká.

Náhradníci (2000)

Když Vás film pohltí a dokáže Vás vtáhnout do děje, probudí ve Vás emoce a v případě komedie i dosti úsměvů a smíchu tak Vám nezbyde nic jiného než se na něj podívat vícekrát. No a za sebe můžu říci, že i po několikerém shlédnutí mám stále stejný pocity. Pokaždé mi film vyloudí úsměv na tváři a vyvolá ve mně emoce a souznění s hrdiny.

Francouzská spojka II (1975)

Drsný film hlavně díky odvykačce G.H. (alias Doyla) každopádně jsem toho názoru, že je film důstojnou dvojkou a zaslouží si minimálně čtyři hvězdy.

Francouzská spojka (1971)

Dokonalá režisérská práce podpořena naprosto famozním Gene Hackmanam a Roy Scheiderem. Silný příběh a propracovaná zápletka plná napětí. I po několikerém shlédnutí mám z filmu stále stejný pocit.

Banánové rybičky (1999) (pořad)

Počáteční koukání na tento pořad mne velmi bavilo. Pořad byl vtipný a nenáročný avšak v pozdějších dobách kdy už byl ověnčen různými cenami se mi tak něják okoukal a už to nebylo moc originální a hosté bívali čím dál profláknutější a tak ěnják jsem měl pocit, že se to točí dokola.

Na plovárně (1998) (pořad)

Je velmi zajimavé a příjemné sledovat rozhovor inteligentního, vkusného a originálního moderátora (Marek Eben) a jeho hostů, kteří jsou na hodně podobně. Rád se občas dívám na ténto pořad, hlavně když se rozhovoru účastníní osoba, kterou znám či má nějáké zajimavé povolání a podobně. Jen mne mrzí, že není Marka ebena více vidět na obrazovce. Například od té doby co neuvádí TýTý tak jsem to neviděl.

The Muppet Show (1976) (seriál)

Koukal jsem na to na poláku. a musím říci, že pravidelně.I dnes se na to dá dívat, ty forky jsou prostě nesmrtelné.