Nikita (2010) (seriál)

Tak tohle se zas tak moc nepovedlo, i když? Starší nikita na tom o moc lépe nebyla, (nemyslím film ten je vcelku slušný). Jelikož, mám slabost pro Maggie Q, tak jsem to prubnul. A výsledek? Ostatní (křoví) herci, bída, čest výjímkám, někdy ty kulisy vypadaly jak z papíru a příběh? To už tu bylo snad tisíckrát, takže body za origanalitu také nic. Říkám nebýt Maggie (která je tady hubená jak lusk to ona je, ale skoro vždycky:) tak bych to stopnul po 2 dílech, ale furt si tak nějak říkám: tak co, vyděl jsem už větší blbosti né?:-). Dodatek: Takže dropnuto po pár dílech. Zjištení, že to vlastně ani není o Nikitě (tedy o Maggie), ale z větší části o nějaké přihlouplé pubertačce, která tam furt otravuje se svým příběhem, který mě teda vůbec nezajímá, jsem to odpískal, to nestojí za ztrátu času.

Malice@Doll (2000)

1) Výborné kyberpunkové OVA, jediné co mě úplně nepřirostlo k srdci bylo ztvárnění postav a okolí, ale to už je věc vkusu. A za 2) tohle rozhodně není pro děcka, ale pro dospělé, už vidím jak si 5 letej smrad pouští tento počin, kde se skoro vše točí kolem sexu a klučinovi z toho všeho teče nudle z nosu, vtipná to představa. Kdo chce pochopí, kdo ne, at nechá být.

Ninja Faktor (1997) (pořad)

Nemůžu jinak, když na startu vyběhne Octopusman, udělá krok a zahučí do vody, řežu se ještě týden. Jinak je to show, kde je spousta hvězd např: Kane Kosugi a jeho brácha, spousta hereček, mezi nimi také moje oblíbená a nádherná Aya Hirayama nebo Harumi Nemoto i když ta spíše v ženském vydání soutěže. Ale co je právě na téhle soutěži nejlepší? Že tam jsou opravdový borci co něco dokážou, jako je fireman Toshihiro Takeda a nebo fisherman Makoto Nagano, ten je pravě ze dvou, kteří tuto náročnou soutěž dokázali vyhrát. Pak Kazuhiko Akiyama, Shingo Yamamoto, Bunpei Shiratori, Katsumi Yamada to jsou ti nejlepší. Já se na to dívám na jedné cizí nejmenované stanici (na české se na to nedá dívat a to nemluvím o tom děsném dabingu. Protože, přijít o japonského komentátora, to by bylo jak gůláš bez masa, jíst se to dá, ale ta hlavní přísada tam chybí, takže japonskej komentář a k tomu english titulky to je pak žrádlo:-)) A vůbec tady nebudu řešit trapné americké kopie které jsou k pláči. Protože bělouši na to prostě nemaj.

Silver Hawk: Maska spravedlnosti (2004)

Film je opravdu vcelku slabý, ale zachraňují to parádní cool herci v čele s Michelle Yeoh . Místy je to trošku naivní, ale tak komiksová předloha už není nejmladší, tak to filmu odpustíme. Na druhou stranu je škoda, že se tvůrci snaží udělat film v hollywoodském stylu a to podle mě nemají zapotřebí, protože popcornová zábava, jak to umějí anebo spíše neumějí amíci, jim není vlastní. Jinak je Silver Hawk díky humoru a vcelku povedenému vizuálu slušná podívaná, i když potenciál nebyl plně využit.

Predátoři (2010)

Jednu hvězdu za Yautja tedy predatora i když vypadá jinak, chová se jak blb a původní predátor by ho zašlápl jak hmyz, tak já mám toho mimozemského šmejda fakt rád.

Heroman (2010) (seriál) odpad!

Stan Lee's Heroman je pitomost pro americká děcka. Nějaké zvraty nečekejte, všechno běží po předepsané lajně z níž nejde uhnout.

Gejša (2005)

Přesně jsem věděl, že tenhle film takhle dopadne jakoby Marshall vůbec neměl páru o tom co chce natočit. A ještě mě dosti štvalo, že hlavní ženské role hrály číňanky vždyt je tolik nádherných a nadaných hereček pocházející z Nipponu. Suzuku Ohgo to nezachrání. No jo rejža to holt potřeboval prodat americkému publiku tak tam nastrkal asiaty kteří jsou známý v Hollywoodu. Raději doporučuji film Yokiro z roku 1983 tohle je nafouklé nic. PS: Některé Japonce prý tenhle film hodně nadzdvihl, rozumějte v negativním smyslu a upřímě se jim nedivím, protože tohle může zaujmout pouze lidi kteří o japonsku a jejich filmech nic neví.

Red Dwarf (1992) (TV film) odpad!

Neskutečné co dokážou ti tupý američani udělat ještě ted se třesu co to bylo za hrůzu. Jo krást cizí nápady to by jim šlo. Díky bohu, že se to nechytlo, takhle prznit legendu to opravdu umějí jenom ti z Made in USA

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992) odpad!

Režisérka asi chtěla bejt vtipná tak natočila film o buranech z buranova. Neskutečné co lidi někdy dokážou vypotit odpad nad odpady, ani jsem neměl sil to dokoukat.

Gokusen (2002) (seriál)

Božská Yukie Nakama srovnává neposedné výrostky do latě. Místy parádní sranda, ale i časté opakování některých situací a možná až přílišné moralizování, ale jinak paráda.