Neviditelný (2020)

Nepřišlo mi to uplně jako horor, což by ani tak nevadilo, ale když se začal Spiderman chovat jako Predator a už to nějak ztrácelo gró.

Possessor (2020)

V půlce filmu jsem zjistil, že je mi to všechno tak nějak buřt.

Čarodějnice (2015)

Kdo očekává bubáky a čarodejnice, ať si raději pustí nějakou inscenační pohádku. Film si hraje spíš s psychologií a náboženské žvásty excelentě dokreslují stupiditu křesťanského fanatismu. Někoho to odradí, za mě skvělá výpověď doby. Velmi povedený a chladný supernatural.

Vlak do Pusanu (2016)

Menší intro a jde se na to. Co se rozjede jako solidní zombie díza, je bohužel postupně narušováno emotivním apelováním, které brzdí gore scény, kvůli kterým se na tyhle filmy díváme, ale můžeme být rádi, že je zde po delší době zase v rámci žánru malá vlaštovička a jak říkáme my zombíkáři: nemusí pršet, jen když kape.

Noc oživlých mrtvol (1968)

Kdybych to viděl v roce 1968, asi by to byla bomba, ale z dnešního pohledu se raději vzdám komentáře.

Godzilla Minus One (2023)

Asijská produkce byla na můj vkus vždy strašně naivní a koukám, že se ani po letech nic nezměnilo. Godzilla je jinými slovy film o připosránkovi, který zlikviduje obludu práškovacím letadlem poté, co nestačí všechny moderní zbraně. Snad nevadí, že jsem prozradil závěr, ale na to by snad v průběhu filmu přišla i naše malá.

Venuše v kožichu (2013)

Za poměrně krátkou dobu jsem viděl 3 filmy 3 slavných režisérů, kteří si chtěli udělat radost, tak se zcvokli a nakroutili divácky těžko stravitelné blábolení. Trier Nymfomanka + Tarantino Tenkrát v Hollywoodu a Polanski Venuše.

Tajemná vražda na Manhattanu (1993)

I přestože hraje Woody Allen celý život stále jednu a tu samou postavu, vždycky strašně baví.