Rambo: Poslední krev (2019)

Suverénně nejhorší díl série, je tak surově syrový, až nedozrálý. Nemá to ten správný náboj a nebýt to Rambo, tak je to céčková záležitost, kterou bych si za normálních okolností nepustil. Škoda, od čtverky jsem též nic nečekal a byla to našlapaná pecka s dobrým příběhem, tady to zmršili na několika místech a prostě to nefungovalo, ani závěrečná akce.. když je záporák nikdo a chová se jak loutka, tak to nemůže být dobré.

Yesterday (2019)

Nečekal jsem nic a dostal ještě míň, nuda k uzoufání, nic vtipného, jen ten originální námět řekněme, který i skrze ne moc sympatického frontmana ještě více zaniká..

To Kapitola 2 (2019)

Hodně velké zklamání :( Po úžasné jedničce dostaneme jen stejné prostředí s velmi podobnými scénami, semtam se člověk tak maximálně lekne a to ještě přesně ví, že to přijde, už to nefunguje.. atmosféra je téměř pryč, dospěláci jsou nudní, vtípky zde už totálně boří nějakou rádoby hororovou atmosféru a konec..zase stejné prostory, stejný děj, jako v jedničce, celé je to ucancané, dlouhé, konec už vyloženě otravný... raději si zapamatovat jedničku a dvojku vynechat.

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Vůbec to není můj šálek čehokoliv, Tarantina mám rád, ale v podstatě jen Kill Billa a Djanga + nyní tohle, je to jakoby se spojil brak s artem a vznikla tahle lahůdka, zase jednou film, u kterého zapomenete na starosti běžného života a užijete si pohodovou jízdu, konec překvapil a potěšil :)

Aladin (2019) odpad!

Totální krávovina, s nesympatickým Aladinem, kde se furt jen kdáká, kdáká a kdáká, přesně kvůli tomuhle nesnáším většinu disneyovek, to zpívání tam je šíleně otravné, o trapnosti nemluvě..

Banda (2019) (seriál)

Naprostá pecka, humor, zápletka, všechno, nečekal jsem, že mě to zaujme, ale je to jeden z nejlepších seriálů, co se v posledních letech objevily :)

Strážci majáku (2018)

Místy nelogické, hodně roztáhané, nudné, ubíjející něco.. co jsem prostě nechtěl vidět..

Pokémon: Detektiv Pikachu (2019)

Celkem jsem se na to těšil, že by to mohla být sranda, byť nejsem příznivce pokémonů.. a byla to fakt mega nuda, špatně vyprávěný příběh, přihlouple neuvěřitelné a to nemyslím pokémony, ale vztahy, postavy a vývoj.. ani nevim za co dávám tu jednu hvězdu, snad za ty celkem dobře zpracované pokémony:)

Mrazivá pomsta (2019)

Tak tohle byla hodně velká nuda.. hodně dlouhá nuda.. mělo to světlé chvilky, ale celkově typický případ ztráty času, plný nelogičností, hloupostí a hraje si na něco, co není.

Spider-Man: Daleko od domova (2019)

Bohužel asi dokonce slabší jak Black Panther, příliš naivní, hloupoučké, že i 13tileté dítko si musí říkat, že to trochu přehnali, ale budiž, to bych ještě bral, jen ta dějová linka nebyla moc dobře uchopená, zbytečně rychlý nástup Mysteria Gyllenhaal taky nic moc, prostě si po skončení člověk říká, kdyby to nebyl ten Spiderman.. od toho Marvelu..