Nezvratný osud 4 (2009)

Naprosto zbytočné pokračovanie, ostatné ako diela predošlé.Naprosto,ale naprosto žiadne herecké výkony.Zaujímalo by ma,kde takéto kravini vyhrabaly.No proste apsolutne nezáživne a nudné.Nestrácajte stím čas !

Návrh (2009)

Každý zkúšený vyprávač historiek vie, že aj taký obyčajní príbeh, ked sa správne povedie tak dokáže zaujat a pobavit. Tak to je u tohoto filmu Návrh. Naprosto ideálna zápletka s vopred daným happy endem, kde sledujeme prerod krásnej dračice Margaret a jej zakriknúteho asistenta Andrewa je vyprávana natolko zaujímavo, že vám príde docela lúto, ked sa na plátne objavia záverečné titulky. A k tomu sa pozrieme na dalekú Alijašku – čo viac by si mohol divák túžiací po niečom inom než trošku odychovéj zábavy priat? Preto vzdávám čest režisérke Anne Fletcher a doporučujem!

Na rozcestí (2009)

Romantická dráma Na rozcestí prináša americký režisér Bill Duke. Dave a Clare sa vzali a sú spolu šťastní. Tím však pohodový nádych filmu končí. Obaja spolu prežívajú množstvo hádok a rozporov predovšetkým vďaka pracovnému nasadeniu. Každý chce íst niekam a nikto nevie ako z toho von. Manželstvo sa rozpadá a vtedy prichádza na scénu autonehoda. Claire je zranená a Dave sa o ňu chce postarat. Práve znovu rozpoznávajú púto, ktoré medzi nimi je.Určite stojí za pozretie neváhajte!

Na odstřel (2009)

Nič prekvapujúce, novinár, ktorý si vybudoval sieť svojích zdrojov skoro všade a ide za informáciami aj napriek jemu hroziacemu nebezpečenstvu. Zisťuje priebeh zvlaštných udalosti, ktoré sa raz zase stali nejakemu senátorovi, ktorý je jeho priateľom. Po vzájomných rozhovoroch, sa novinár /Russell Crowe / rozhodne pomôcť senátorovi /Ben Affleck/. Všetko smeruje samozrejme k zakulisným bojom o vysoke pozície v informačných a tajných službách USA. Nakoniec, ale všetko ma na svedomí senátor a nie je toho málo. Priemerný film, ktorý mne ukázal, že v amerike sa s politikmi veľmi nehraju, ak ma niečo na rováši.

International (2009)

Mohol som si vybrat Poslednie pokušenie Krista, mohol som si vybrat Panika v Needle Parku alebo dokonca Čo žerie Gilberta Grapea, nie já som si vybral novinku s Clivom Owenom v hlavnej úlohe, bol som dost naivní, stále čakám niečo extra, a vždy si dám zlú voľbu…Ale je pravda, že zo začiatku ma film docela pohltil, stupnované napetie, napínavé zábery a samotný príbeh sa zaoberal správným smerom, investigativní agent interpolu ide po tých zlých…Tak to opravdu nie je, zo začiatku to má dokonca i nepatrnú hĺbku a posolstvo, až k záveru sa to zmení v osobné pátranie na svoju vlastnú päst, a presne to zlomilo snímok váž…Asi od pólki filmu si začnete uvedomovat, že aj ked príbeh skončí hoci ako, Vám to bude aj tak fuk…Mne to bolo dvakrát fuk, len som sa modlil aby už zazvonil zvonček…Aj ked Cliva Owena mám celkom rád, čas od času mám pocit že on vo svojch filmoch používá úplne rovnaké výrazy, ukázal sa ako herec s veľkou budúcnostou, každopádne jeho charizmus budúcnosť má, ale mal by si uvedomovat že jeho filmy začínajú byt na jeho úkor moc nudné a tažko uveritelné!!!

Hory zalité krví (2009) odpad!

Naprosto stupidná kravina. Okopírovaný dej. To není horor, ale psychopatický film založený na kriku krásavic a krvi všade kam sa pozriete. Tento typ filmu vo mne nevyvolává žiadny strach, ale pobavenie nad niečou demenciou!

Andělé a démoni (2009)

Príbeh začíná vo Vatikáne usmrtením pápeža následným pokusom vyrobit antihnotu, ktorá je ukradnutá a bola použitá na zničenie Vatikánu . Profesor Langdon je poverení aby Vatikánu pomohol vyriešit únos štyroch kardinálov . Celkovo sú Anjeli a démoni veľmi napínavý krimi thriller a Howard s Hanksom chceli určite prekonat prví film , ale aj tak bude vži medzi týmito filmami zrovnanie. Mimochodom čo pripomíná Zem, vzduch,oheň,voda? Že by 5 Element?

Doghouse (2009)

Jeden mladý muž je v ohrožení života. Zákerný vírus spravil z obyvateliek zabijácké monštrá s kanibalistickými sklonmy. No skupinka mladých mužov sa práve do tohoto pekla vydává na záchranu svojho kamaráda. Podarí sa im porazit krvilačné beštie a zachránit tak život svojho nebohého priatela a životy svoje?

Válka nevěst (2009)

Celkom pohodový námet, pár vtipných situácii a celkovo solidná komédia. Čo si budeme hovorit, obi dve hlavné hrdinky sú fakt docela blbé, ale keby neboli, nebolo by sa čomu smiat, ale chudáci ich budúci manželia…Bol som docela príjemne prekvapený, bavil som sa, lenže dôvod, prečo nedám viac bodov, čo ma ako fakt naštvalo(aj ked som to čakal od tej doby čo sa s bratom Liv zoznámila) – to ako to dopadne zo svatbou Emmy, to bolo fakt docela trapné…

13 (2008) (TV film)

Špionážna dvojdielna miniséria, pojednávanie o vražde prezidentky USA. Jej vrahovi sú na stope, avšak ten vďaka zraneniu ztratil pamäť a na nič si nepamatuje, tak netuší, kdo ho chce zabit. Finále o všetkom ukáže, že nič nemusí byt tak, jak sa zdá. Korupcia smeruje pochopiteľné do najvyšších miest a vrah nakoniec môže byt niekdo úplne iný. Vrelo doporučujem, Val Kilmer v role zlého je super.