Battle Royale (2000)

Tak tady jsem jen koukal....civěl....zíral....scénář byl dokonalý, kdo tohle mohl vymyslet??....já určitě ne:-) Roli učitele se vynikajícím způsobem zhostil Takeshi Kitano, dětští hrdinové se asi neprosadí dřív než vyrostou, aby hráli v rolích trýznitelů v pokračováních. Ale k 5* tomu něco chybělo:-P SBOHEm:-(

Ostrov (2005)

Asi se opravdu jedná o první Bayův film,který se podle mne nesnažil až o přílišnou vlnu digitálních triků. Bohužel snaha nestačí, Herci se mi i líbili, škoda ,že nám Steve Buscemi tak brzo odešel:-) Ostatní bylo již řečeno zkušenějšími kritiky.SBOHEm:(

Kung-fu mela (2004)

Z asijské vlny,která mne poslední dobou zaplavila je tento film asi jeden z nejhorších. Všechno bylo takové vyumělkované, ale jako oddychová záležitost by se to dalo i doporučit. SBOHEm:(

Partie krásného dragouna (1970)

Asi bych opisoval názory jiných, že seriál byl lepší,že zas tak špatný to nebylo...... když to dávají v TV ,tak to určitě nepřepnu:-) SBOHEm:-(

Hlas smrti (2005)

Šlo z toho dostat mnohem více, dost nevýrazný herecký výkon Michaela Keatna,jako by tomu filmu sám nevěřil. Fakt je to škoda. Možná zvolit pro tento film jiného režiséra,který nedělá převážně jen TV tvorbu, protože to z toho bylo dost cítit. Škoda potenciálu,který tento film skutečně měl dostatek. SBOHEm:-(

Těžká váha (2005)

Tento film hodnotit je opravdu dost těžké. Mne se to líbilo, byl jsem dojat, přál jsem si štastný konec, ale ..... Nevím jak to přesně popsat, pravdou je,že od Dob Zuřivého býka nejlepší film z boxového popředí, i oceňovaný Million dollar baby nebyl tak dobrý jako tento,ale přece mi tomu chyběla syrovost....SBOHEm:-(

3:15 zemřeš (2005)

Kdyby to film jediný horor za posledních 5 let,tak bych ho hodnotil kladně,ale vzhledem ke skutečnosti,že je "jen" jeden z mnoha,tak nemohu jinak. Ale ne aby se Andrew Douglas naštval, přece jenom to byla jeho první komerčnější prvotina:-) SBOHEm:(

Souboj Titánů (1981)

Pro mne osobně legendární film . společně s Nekonečným příběhem ovlivnilo mé chápaní filmové tvorby tak v deseti letech:-)....Je pravda,že v současném DigitaltrikMatrixovém světě by vizuálními efekty neuspěl,ale hold pro mne je to klasika.SBOHEm:(