Okrsek 13: Ultimátum (2009)

Blbý odvar prvního dílu. Tvůrci se místy snažili o vtip, ale k tomuhle filmu to vůbec nesedí.

Sunshine (2007)

Viděl jsem v tom podobnost s horizontem události. Jinak poměrně zajímavé sci-fi v trochu komornějším podání.

Stáhni mě do pekla (2009)

Konečně po dlouhé době horor, který vás zatlačí do křesla, běhá vám mráz po zádech a opravdu se bojíte....skvěle.

Tajemství Titaniku 3D (2003)

Když už jdu na 3D tak čekám nějaké ty 3D prvky, kterých je tu strašně málo.

Země ztracených (2009)

Najdou se dvě, tři dobré scény jinak nic moc. Celkem sklamání.

Partička (2009) (pořad)

Improvizace jak sviňa.

V pasti (2005)

Film je dost zvrácený. Už na počátku, když si "starý chlap" nabrnkne 14-ku tu něco nesedí. jinak je to strašně zdlouhavé a místy nudné a fakt odporné.

Strážci - Watchmen (2009)

Ono to není vůbec špatné. Postava Rorschacha je skvělá, pár bojových scén je taky dobře provedených. Líbilo se mi, že hlavní hrdinové jsou skažení, ALE nebýt toho šmouly se svým modrým bimbasem, směšných obleků a hnusné lodi tak má film určitě na víc.

Eurotrip (2004)

Skvělá komedie, kde si Američani uvědomují, že Evropa je v některých věcech o hodně dál. Jen se mi trochu nelíbilo jak pili toho apsintha....protože Amíci by lahev určitě nevypili. Pak ještě trochu lituju Slováků jak tady byli zobrazeni. Jinak perfektní byla scéna s malým Hitlerem, při které jsem chcal smíchy.