2012 (2009)

Rolanda Emmericha jsem měl vždy rád a po tomto snímku mám pořád. Na jeho filmy koukám jen na odreagování a to on umí natočit párádně. U něj jsem nikdy nečekal hlubší děj a dobrý scénář. 85%

Star Trek (2009)

Miluju filmy, u kterých se nenudim ani vteřinu, a tím mě Star Trek úplně dostal. Sice se moc nevžijete do hlavních postav, ale to mi zde vůbec nevadilo. 90%

Láska nebeská (2003)

Svatba, nevěra, láska, přátelství, úspěch, humor a další věci spojené v jednom geniálním snímku.

Nekromancie (2009)

Pěkná kamera, hudba, myšlenka a nic víc.... bohužel. 67%

Renesance (2006)

Netradiční, výjímečný. Zvláště je parádně zpracované tajemné prostředí města a mimika obličeje. Nebýt divného a docela předvídatelného děje, tak je to další parádní kousek. 80%

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Na začátek bych řekl, že celou serii Harry Pottera jsem měl docela rád, ale tohle bylo jiné a divné. Celý příběh mi přišel nedotažený a ještě k tomu byl utlačován popisem vztahů mezi hlavními hrdiny. Prostě už to nebyl Harry Potter jaký se mi doposud líbil. 45%

Člověk bez osudu (2005)

Další snímek, který mě upoutal nejen příběhem, ale i dokonalou kamerou a skvěle zpracovaným prostředím. 85%

Stáhni mě do pekla (2009)

Po dlouhé a dlouhé době jsem viděl zase pořádný horor s parádním koncem! Alison Lohman podala "podle mě" parádní výkon.(4*za film+1* za herečku). 80%

District 9 (2009)

Čekal jsem hodně, dostalo se mi ještě víc!! Měl to, čeho si u filmů nejvíce vážim a to originalutu a dech beroucí od začátku až do konce. Pro Neilla Blomkampa je to parádní začátek. 96%