Bright (2017)

3,5* První půl hodina až hodina má dobrý spád a najde se v ní dost skvělých hlášek a vtipů, ale bohužel potom filmu pomalu, ale jistě dochází dech. Je to velká škoda, protože jak říkám, nájezd to mělo slušný a i propojení reálného světa s fantasy světem je dost zajímavé.

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Za vyšší hodnocení můžou tvůrci vděčit skvělé druhé půlce filmu, kde se mi líbila především hlavní bitva. Ta první byl jen spíš rádoby pokus o Marvelácký humor, kdy se snaží tvůrci do filmu procpat hromadu sarkastických vtipů a "cool hlášky". Vůbec se mi tam nehodil a nevím, proč začínají filmy natáčet tímto způsobem. O nelogických věcech a zvratech, kterých si všimne snad každý, se nebudu ani radši rozepisovat. Pro mě je epizoda osm druhý nejhorší Star Wars film. Na závěr bych poprosil hodinový vyhazov tomu, kdo má na svědomí grafické provedení Yody. Byl tam jak pěst na oko.

Já, padouch 3 (2017)

Oproti jedničce a dvojce se jedná o výrazné zhoršení a možná i Mimoni jsou lepší. Chvilku jsem přemýšlel, že tomu dám dvě hvězdy, ale tak budu hodný a zůstanu na třech. A prosil bych pány tvůrci, ať na dalším pokračováním nebo spin-offy vůbec nepřemýšlí.

Divoké vlny 2 (2017)

2,5* Takhle zprznit pokračování mého oblíbeného animáku. To si Cody ani kuře z Pardubic opravdu nezasloužili.

Logan: Wolverine (2017)

Tak a teď musím jít hodit oba dva předchozí snímky o Wolverinovi do odpadu, jelikož ani jeden z nich zdaleka nesahá kvalitou na Logana. Konečně někdo natočil film, který si Wolverine skutečně zasloužil. Ten film má prostě všechno a kdybych to tu měl celé vypisovat, tak je z toho pěkná slohovka. Nemůžu dát zkrátka jinak než plnou palbu.

Velká čínská zeď (2016)

Naozaj čo toto je za nezmysel? Při sledování jsem si přišel, jak když jsem si dal hrst halucinogenních houbiček, ale tu si spíš dle mého úsudku dali páni scénáristé společně s režisérem. Jakože čínští bojovníci vs. mimozemská monstra? Na tyhle nápady se chodí kam? Jako oddechovka dobrý, ale pokud tenhle počin už vícekrát neuvidím, tak se mi určitě nic nestane.

Padesát odstínů temnoty (2017) odpad!

Pokud první díl byl sračka, tak co je potom tohle? Psát, o čem film je, nemá absolutně cenu, jelikož je naprosto o ničem. Možná víc než jeho jsem sledoval hodinovou ručičku, která se podle mě zastavila a vzešlo z toho nekonečné trýznění mého duševního zdraví. Lepší název by byl Padesát odstínů nudy a zbytečného tlachání proloženého soft pornem.

Doba ledová (2002)

Ještě jeden z animáků z doby, kdy nebyly vytvářeny pouze pro pobavení malých dětí. Bohužel ale ani tak tam tu pátou hvězdu dát nemůžu, jelikož jako malý jsem měl vždycky trauma z toho, jak na začátku matka umírá a opouští malé dítě samotné. Tuhle nehezkou vpomínku si už s sebou ponesu celý život.

Broučci (1995) (seriál)

Trauma z tohoto večerníčku u mě přetrvává dodnes Za ty hodiny strávené na dětské psychiatrii dát víc jak tři nemůžu.

Legion - Chapter 7 (2017) (epizoda)

Kdybych měl podle této epizody ohodnotit ty zbylé, musel bych je hodit do odpadu. Ta scéna dělaná jako z němého filmu byl naprostý masterpiece, totální žrádlo. Před tím, kdo jí má na s svědomí, smekám klobouk. A Aubrey Plaza je prostě ženiální.