Italský hřebec (1970)

Je to strašná blbost, ale že tam je v tom Stallone........ řeknete si lol a pobavíte se :-)

Králové ro(c)ku (2006)

Musím říct, že závěrečná píseň se satanem................ PARÁÁÁÁÁÁDA

Ninja Assassin (2009)

I když některé věci, jako např. krev, jsou udělané lacině a jde vidět úplně počítačová grafika, celkově mě film pobavil a bojové scény se mi líbily.

2012 (2009)

Zrovna jeden z katastrofických filmů, který se mi líbil a nenudil mě ani přes dlouhou délku filmu.

Komici (2009)

Nevím, Sandler je celkově super, ale v tomhle filmu mi ten humor moc nesedí. Jestli takové vtipy opravdu ti komici v americe říkají, tak to mají fakt zajímavý hůmor. Podívat se na to dá, ale že bych se těšil, až si to pustím znovu, to ne.....

Panic je nanic (2006)

No nic moc. Vaňkovou moc nemám rád a v tom filmu mi moc sympatická nebyla. Celkově to obsazení stálo za houby. Luxusní byly ty dvě slečny, co šly na ty prázdniny do Prahy a samožřejmě Eva Aichmajerová. Díky nim za oživení a hvězdička za ně. I když něco mi vtipné přišlo, takže odpad to není.

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Pobavilo mě, když jsem si četl hodnocení těhle "znalců", co to tady na csfd hodnotí. Říkají jak to není špatné tenhle film, jejich expertské názory typu: "Myslel jsem, že horší než pětka, být už žádný díl nemůže. Spletl jsem se." nebo další který píše: "Díl od dílu je to horší!". Zábavné, že se právě tito znalci na to pořád dívají, i když samozřejmě každý díl je horší a ještě k tomu, co se týče hodnocení, napíšou slohovou práci. Každý z nich by samozřejmě natočil oscarové veledílo.

Appaloosa (2008)

No, ty nové westerny se těm klasickým, jako je Tenkrát na západě nebo Hodný, zlý a ošklivý a jiné, zdaleka nevyrovnají. Appaloosa není úplně špatná, ale ani nenadchne. Trochu lepší průměr. 60%

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Musím říct, že druhý díl transformeru se mi líbil více než jednička. Efekty jsou fakt na jedničku s hvězdičkou. Do toho sexy Megan Fox. Pecka film.