papaJA21

MORE THAN MEETS THE EYE

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23
    • 27.10.2019  19:15
    Sever (TV seriál) (2019)

Výborná "poctivá" kriminálka kterých je opravdu pomálu. Cením, že se oprostila obvyklých klišé, na seriálové poměry výtečné vykreslení postav a realistický závěr. Za mě výborná...

• 6.11.2018  02:16
    Santiniho jazyk (TV film) (2011)

Strašný filmový zážitek. Ve všech směrech. Neskutečně nelogické chování postav, příšerná kamera, která by byla špatná i na poměry Toulavé kamery, nejhorší herecké výkony co jsem v české televizi zaznamenal. Celá osa zla je reklamní slogan - santiniho architektura - mysteriozní náboženský přesah. Abych pochopil autora, snažil jsem se najít nějaký rozhovor s autory, proč to na točili tak jak to natočili a našel jsem rozhovor s režisérem Strachem kde říká "Divák se zakouká do detektivky a najednou si ani nevšimne, že uvízl v síti myšlenek a filosofických úvah. V určitém smyslu má Miloš Urban velmi blízko k Umbertu Ecovi." Trochu jsem doufal, že to byl necitlivý zásah střihače, nedostatek financí, nebo nějaké jiné problémy díky nim vyšlo tohle strašné dílo. Ale jako Eco? Urban, vážně?

• 2.11.2017  20:59
    Hooten a Lady: Lovci pokladů (TV seriál) (2016)

Podobný seriál v dnešní produkci chybí, s nadsázkou, vtipný. Škoda že se dočkal pouze jedné serie.

• 20.2.2017  08:09

Skvělý film, ale ten soundtrack je příšerný

• 3.2.2017  19:01

Dobře obsazený i slušně zahraný triller. Ale scénář je jedna z největších hovadina co jsem viděl. Je vidět, že světu chybí nějaký charismatický nepřítel z dob studené války, který by byl vhodný pro filmaře. A tak vymýšlejí takové kraviny.

• 8.1.2017  03:09

Obsazení hereček není zas tak špatný. Mám rád Viig a Mckinnon. Ale výběr nezkušené scenáristky a režiséra, který točí jen samé sračky od studia nemohlo dopadnout jinak.

• 7.1.2017  22:04
    Vinnetou (TV seriál) (2016)

Myslím že Karel May by měl radost. Nechápu ty odmítavé reakce, bylo nasnadě že to nebude stejná taškařice jako dřív. Ještě půl hvězdičky navíc za tu pihovatou zrzku.

• 3.1.2017  02:45

Tak uboze nudný a přihlouplý scénář jsem vážně nečekal. Devět z deseti postav jsou tady úplně zbytečně, ani drsný ani zábavný, o té digitální záporacké nestvuře ani nemluvě

• 19.12.2016  08:50

Skvělý Mark

• 26.9.2016  17:40

Film byl zajímavý a strhující asi jako 556. díl tisícidílného seriálu.

• 1.9.2016  15:09
    Modré stíny (TV seriál) (2016)

Obsahově veclku vyvážené, občas ruší až afektované herectví. Obrazově je to zajímavé, jen trochu násilné a zbytečně rušivé, přepálené expozice s moaré jsou pak už vyloženě mimo.

• 30.8.2016  12:31
    Cirkus Bukowsky (TV seriál) (2013)

Především atmosférou je tahle kriminálka v čechách originální. Inspirace severskými krimi je sice zřejmá, na druhou stranu proč ne.

• 30.8.2016  12:29
    Případy 1. oddělení (TV seriál) (2014)

Rozhodně nejlepší s české nadprodukce kriminálek. především tomu napmáhá, že scénář do velké míry napsal sám život a nemusíme tak snášet výmysly, dějové a zápletkové kotrmelce scénáristů jako u většiny českých kriminálek.

• 30.8.2016  12:26
    Místo zločinu Plzeň (TV seriál) (2015)

Tak zrovna tahle kriminálka mi přišla jako jedna z lepších. Především herecké výkony a casting i vedlejších neokoukaných postav je nadprůměrný.

• 30.8.2016  12:19
    Rapl - Nástřel (S01E01) (epizoda) (2016)

Na Rapla jsem se docela těšil, ale první díl se podle mého moc nevyvedl. Hned první scéna je strašně nahraná, takovou rvačku už uvidíte jen v 50 let starém východoněmeckém westernu. Obsazení a herecké výkony taky zrovna moc neoslnily. Ale nejhůř je na tom scénář. Čistě náhodou se zmíní někdo přesně tak aby to vyhovovalo postrčení děje a je to až blbě okaté. Manželka se zmíní o bažinách, aniž by se í na to někdo ptal, přítělkyně se zmíní o předávkování jen tak mimo řeč, biatlonistka si zrovna jen tak postěžuje o změně tréninkové tratě a kupodivu, jsou to vždy ta rozhodující doznání. takže zatím tak jedna hvězda.

• 10.8.2016  00:59
    Pátá vlna (2016)

Není na škodu si před kinem přečíst nějakou tu recenzi. Já si naivně myslel, že to bude taková ta nezávislá indie scifi. Víc jsem se splést nemohl....

• 18.1.2016  09:21
    Brooklyn (2015)

Především skvělá výprava, výborná Ronan, ale děj je takový tuctový stokrát přehraný.

• 12.1.2016  09:55

Jeden z nejzajímavějších filmů o dospívání, přátelství a dobrodružství za pěkně dlouhou dobu. Opravdu skvělý film natočený citlivým stylem. Přívlastek mysteriózní je úplně mimo.

• 11.1.2016  16:11

Kristen je výborná, plachá, krotká, sebestředná, panovačná. Hodně mě mrzel trochu nedotažený konec.

• 10.1.2016  02:53

Nevím proč zrovna tato komedie se těší takové oblibě, znám mnohem lepší polské komedie.

• 9.1.2016  11:49
    Frank (2014)

Je z toho strašně znát snaha být nezávislý a ujetý, moc tlačí na pilu. Jako když se parta hollywoodských superstár domluví a natočí indie film aby si doplnily CVíčko.

• 9.1.2016  11:43
    Nesmrtelný (2015)

Zajímavý námět ve špatném zpracování. Mnohem lepší by bylo natočit více psychologický thriller než obyčejnou akční střílečku, která ten nápad úplně pohřbí.

• 9.1.2016  07:16
    In Your Eyes (2014)

Na skrze romantický film výborně napsaný a vygradovaný závěr.

• 7.1.2016  23:13

Otřepané stokrát omleté téma z prostředí středoškoláků teď zasazené do života třicítníků. Nuda.

• 7.1.2016  23:10

Film je sice o vaření ale stejně tak mohl být z jakéhokoli jiného prostředí. Hlavním motivem je arogantní mistr svého řemesla , který se potýká se starými démony. Když si odmyslíte kuchařské prostředí, které je nyní "in" zbývá docela laciné drama s prostičkou zápletkou. S výborným obsazením a hereckými výkony, ale to přesto nestačí.

• 7.1.2016  20:25

Tak nějak promarněná příležitost. Film působí rozervaným dojmem nejen po režijní ale především po kamerové stránce. Jako by se na filmů vystřídalo pět kameramanů a tři režiséři. Mohlo to být krásné dobrodružství bohužel film začne po chvíli nudit.

• 7.1.2016  05:32
    Joy (2015)

Žít svůj americký sen. Netradičně, ale o to zajímavěji, natočený film o jedné telemarketingové dynastii.

• 4.1.2016  01:01
    Den blbec (2014)

Taková průměrná komedie, určitě se dána ní koukat aniž by se člověk cítil trapně.

• 2.1.2016  01:37
    Kdyby byly ryby (TV film) (2014)

Tak jednoznačně je to něco jiného. Mě ovšem humor Kolečka a Prušinovského sedí. Některé hlášky jsou opravdu výborné a zvuk Windowsů mě dostal.

• 31.12.2015  18:52

Hateful Eight začíná famózně, pohled do krajiny, Moriconeho skvělá žánrovka to podbarvuje. Následuje geniální dialog mezi excelentním Russellem a dábělkým Jacksonem. No a pak už to je klasický Tarantino a jeho vybroušená úchylárna. tarantino pobavil jak to umí asi jen on. Čekal jsem více od té hudby, až na ten začátek a jedno intermezzo toho moc není.

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23