Krotitelé duchů (2016)

Obsazení hereček není zas tak špatný. Mám rád Viig a Mckinnon. Ale výběr nezkušené scenáristky a režiséra, který točí jen samé sračky od studia nemohlo dopadnout jinak.

Vinnetou (2016) (seriál)

Myslím že Karel May by měl radost. Nechápu ty odmítavé reakce, bylo nasnadě že to nebude stejná taškařice jako dřív. Ještě půl hvězdičky navíc za tu pihovatou zrzku.

Sebevražedný oddíl (2016)

Tak uboze nudný a přihlouplý scénář jsem vážně nečekal. Devět z deseti postav jsou tady úplně zbytečně, ani drsný ani zábavný, o té digitální záporacké nestvuře ani nemluvě

Jak se zbavit nevěsty (2016) odpad!

Film byl zajímavý a strhující asi jako 556. díl tisícidílného seriálu.

Modré stíny (2016) (seriál)

Obsahově veclku vyvážené, občas ruší až afektované herectví. Obrazově je to zajímavé, jen trochu násilné a zbytečně rušivé, přepálené expozice s moaré jsou pak už vyloženě mimo.

Cirkus Bukowsky (2013) (seriál)

Především atmosférou je tahle kriminálka v čechách originální. Inspirace severskými krimi je sice zřejmá, na druhou stranu proč ne.

Případy 1. oddělení (2014) (seriál)

Rozhodně nejlepší s české nadprodukce kriminálek. především tomu napmáhá, že scénář do velké míry napsal sám život a nemusíme tak snášet výmysly, dějové a zápletkové kotrmelce scénáristů jako u většiny českých kriminálek.

Místo zločinu Plzeň (2015) (seriál)

Tak zrovna tahle kriminálka mi přišla jako jedna z lepších. Především herecké výkony a casting i vedlejších neokoukaných postav je nadprůměrný.

Rapl - Nástřel (2016) (epizoda)

Na Rapla jsem se docela těšil, ale první díl se podle mého moc nevyvedl. Hned první scéna je strašně nahraná, takovou rvačku už uvidíte jen v 50 let starém východoněmeckém westernu. Obsazení a herecké výkony taky zrovna moc neoslnily. Ale nejhůř je na tom scénář. Čistě náhodou se zmíní někdo přesně tak aby to vyhovovalo postrčení děje a je to až blbě okaté. Manželka se zmíní o bažinách, aniž by se í na to někdo ptal, přítělkyně se zmíní o předávkování jen tak mimo řeč, biatlonistka si zrovna jen tak postěžuje o změně tréninkové tratě a kupodivu, jsou to vždy ta rozhodující doznání. takže zatím tak jedna hvězda.