Hellraiser: Návrat mrtvých (2005) odpad!

Do nebe volající kravina. Od čtvrtého dílu je tato série až neuvěřitelně špatná. Ty tomu teda dávaj na frak. Kdo takhle imbecilní děje vymýšlí by mě fakt zajímalo. Snad jen na tu Kari Wuhrer se dá ještě dívat, jinak stupidita největší. Možná, že ten kdo nezná původního Hellraisera, nebo ten kterému se ani ten nelíbil, nebude k tomu filmu tak kritický, ale mě tato řada přivádí k šílenství. 1.díl-100%,2.díl-100%,3-60%,4-0%,5-0%,6-0%a 7.díl jak jinak než 0%.

Můj velký tlustý nezávislý film (2005) odpad!

Špatná, ubohá, nevtipná, sprostá, amatérská parodie na hromadu nezávislých filmů: Pulp Fiction, Memento, Gauneři, El Mariachi, Amélie z Monmartru, Mulholland drive, Sekretářka, Pí, Hodná holka, Lola běží o život, Moje tlustá řecká svatba, Hodiny a další. Je to naprostá slátanina, ruce pryč.

Opuštěná (2002) odpad!

to bylo strašný, celej film jsem se přemáhal abych neodešel a čekal jsem na velkou pointu, ta však zklamala nejvíc, a tudíž nevidím důvod proč na tenhle neskutečně slaboučkej thriller vůbec koukat. Takhle áčkovej film přece nemůže vypadat.

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál) odpad!

můj táta tenhle seriál zbožňuje a asi proto ho já tak nesnášim (myslím ten seriál).

Peklo (2003) odpad!

stejně velká kravina jako ostatní béčka s VanDammem (inferno, replikant, teror ve vlaku atd.), ani o chlup lepší. asi jen deset minut mlátiček a zbytek jakýsi psychologický blábol. příšerný herecký výkon VanDamma je nestravitelný. totální odpad.

Můj soused zabiják (2000) odpad!

Hodně velka kravina. Jediné zajímavé scény filmu jsou ty, v nichž se Amanda Peet objevuje poněkud méně oděná. :)

Dracula 3000 (2004) (TV film) odpad!

děsná hovadina, příšerně natočená, jakási televizní inscenace s trapáckýma hercema sprostě mluvícíma. Příběh vychází z klasického Draculy Brama Stokera: Dracula cestuje lodí (tady vesmírnou) pryč z Transylvánie (tady planeta v Karpatském souhvězdí), na lodi se probere a bojuje s Van Helsingem (Casper Van Dien). brrrrr

Hellraiser: Vyslanec pekla (2002) odpad!

Je to strašná blbost, stejně jako díly 4 a 5 a snad ještě větší. Takhle pitomé díly nenajdete v žádné jiné upadající hororové řadě (Kukuřičné děti, Howling, Amityville atd.) je to škoda, když si vzpomenu jak skvělá byla 1 a 2.

Hellraiser: Inferno (2000) odpad!

Debilní kriminálka s příšerama, větší blbost budete těžko hledat.

Hellraiser IV: Bloodline (1996) odpad!

Po vynikající 1 a 2, průměrné 3 přichází totální kravina resp. naprostá blbost.