2 $ocky (2011) (seriál)

Kdyz jsem to videl poprve v televizi, rikal jsem si vo co sakra gou. Po par dilech se ale opravdu bavim u kazdeho dilu, ackoli kazda z postav je jedno velky klise. No a pak se hlavne uzasne kouka na Beth Behrs :)

Jack a Jill (2011)

Tak neuveritelnou hovadinu jsem snad nikdy nevidel a cesky dabing vsechno jeste jen umocnil. Za celou dobu jsem se zasmal vsevsudy trikrat zbytek filmu sel spis vylozene na nervy. Svetle momenty nastaly az s Al Pacinem po scene s narozeninovou oslavou a babkou ozivovanou jalapenos, jinak ztracenej cas.

Baader Meinhof Komplex (2008)

Remeslne opravdu vyborne zvladnuty snimek. Nicmene, jasna politicka naklonost na jednu stranu a la Oliver Stone mi dost vadi.

Park Gorkého (1983)

Tentokrat musim s Tsunami_xem nesouhlasit, zas az tak spatny to neni. Nejspis jsem videl normalni/zkracenou verzi (na MGM kanalu) a triminutova sex scena se nekonala:) A ten pribeh je celkem i zajimavej, me osobne ale hlavne lakalo prostredi sovetskeho svazu. Proto tomu davam o jednu hvezdicku vic, celkem tedy tri.

Pan Popper a jeho tučňáci (2011)

Tentokrat si nebudu brat servitky. Ac tucnaky jako takovy miluju, tohle je neuveritelna sracka. Nejvetsim zklamanim ale je vykon Jima Carreyho, uz to neni co to byvalo proste. Jedna hvezda za tucnaky, ac animovany..

Argo (2012)

Ta atmosfera iranske islamske revoluce a vsudypritomneho strachu - takto ztisnene jsem se pri sledovani filmu necitil snad od Schindlerova seznamu. Ve filmu neni jedine hluche misto, ovsem konec je preci jen kapku holywoodsky prestreleny a proto jen 4*.

Zkažená úča (2011)

Tak podle komentaru zde jsem cekal buhvico a zaroven ledascos.. A ac film v nekterejch aspektech skripe a prvni pulka je zajimava, posleze to cele upadne do lehke letargie a konec je neprekvapujici a klasicky hollywoodsky, musim priznat, ze jsem se naramne bavil. Na Cameron uz je videt naka ta vraska navic a i dle meho soudu lehka plastika v obliceji, ale tahle role ji vylozene sedla. Jeji postava je z pocatku desiva, ale na konci ji nelze nefandit. Dobra oddychovka na jedno skouknuti,

Iron Sky (2012)

Na tenhle film jsem se tesil.. no jak to rict, asi jako decko nez otevrou cukrarnu nebo jako stepni koza na dest. Hltal jsem kazdou zminku, trailer vypadal take slibne a ac bylo jasne, ze pujde tak nejak o ptakovinu, nic nenasvedcovalo ze by se melo neco pokazit. Ale ouha, Finove jsou vetsi "bouraci" nez jsem kdy mohl myslet. Tak neuveritelnou slataninu, resp. spis hovadinu, s nenavazujicimi scenami, milionem nelogicnosti, trapnosti primo srsici z platna, jsem opravdu jeste nevidel. Ani vskutku povedena vesmirna bitva na konci nemuze tu miru ubohosti vykompenzovat a proto jedinou hvezdicku davam za naprosto neodolatelnou bohyni jmenem Julia Dietze a jeji sametove-medovou nemcinu i anglictinu ;)