Život v oblouznění (1995)

Film na rozmezí tří a čtyř hvězd. Celkové hodnocení mi ale asi nejvíce pokazila repetitivnost, kde celý film koukáte na nervy ztrácejícího Buscemiho, kterej se snaží zavděčit všem, jen aby dotočil scénu.

Byla to divoká noc (2015)

Kdo jinej by mohl Rogenovi posílat fotky svého péra, než James Franco, že? :D

Deiji (2006)

Příběh byl vskutku pěkný, ale vůbec mi nesedla forma snímku. K tomu jednotlivé prostřihy a přechody působily dosti amatérsky/křečovitě.

Horší než smrt (2010)

Docela vtipné, že narazím na anglický originál, ale omylem se pak podívám na americký remake.. Ve výsledku je to ale asi ta lepší varianta, neboť takhle jsem nemohl srovnávat s původním filmem a docela se mi to líbilo. A zfetovanej James Marsden tu byl bezkonkurenční.

Most špiónů (2015)

Asi bych neměl od oscarového filmu očekávat tolik, když je režisérem Spielberg, scénář napišou Coeni a v hlavní roli hraje Hanks...

Sex Tape (2014)

No jo, kouknul jsem se na to jen kvůli Cameron Diaz a nestydím se za to! Na jejích 43 let ale vypadá neskutečně dobře. Vtip to taky nějaký mělo a nakonec to dopadlo líp než jsem čekal.

Bláznivá holka (2008)

Já to nechápu, proč se amíci pořád pouští do remaků, když je ani neumí udělat pořádně. Oproti originálu je to absolutně ve všem ochuzené.

Pod vlivem lásky (2008)

Konečně někdo zfilmoval nejlepší hlášku Abrahama Lincolna - There is no such thing as a pointless pantyshot! - a umožnil tak starému hentaiovi ztopořit své srdce. Popravdě jsem ale nečekal, že to bude fungovat. Čtyřhodinový film s pěti žánry? První půlhodinka mě o tom taky nepřesvědčila. Pak se ale z toho podivného dramatu stala brutální komedie a film si mě tak naprosto získal. Nakonec musím jen dodat, že závěr byl na můj vkus příliš urychlen a jednou bych chtěl vidět tu nesestříhanou šestihodinovou verzi!

Všiváci (2014)

Dvě hvězdy za kozy Anety Krejčíkové!

Stážista (2015)

Začalo to tak slibně, až se mi nechtělo věřit. Škoda že film u mě dojel až na přespříliš úžasného De Nira, kterej snad na co šáhl, v tom byl nejlepčí. K tomu ty nechutné rodinné scény s "moderním" taťkou...