Kuky se vrací (2010)

Jen doufám že to nebude remake filmu 9.

Číslo 9 (2009)

No smíšené pocity. Co na to říct, zkusím to srhnout několika výstižnými slovy. Nudné přitom ale zajímavé, Pro děti i pro dospělé, jednoduché přitom skvěle udělané.Prostě nevím takže davám lepších 60%

Poldové (2010)

Příjemná komedie která se dá určitě skvěle vychutnat, jen občas leze Tracy Morgan trošku se svým vystupovaním na nervy. 60%

Pustina (2006)

Vím že je to nízko rozpočťák a triky jsou dělány skoro na koleni a právě za to si to těch 5* zasloží !!!!

Gamer (2009)

DoSkvělou akci po pár sekundách zničeho nic střídá nehorazná nuda...... a stále dokola.Dobrej nápad, fajn provedení, jen to pořád někde kulhá.I když jsem moc od tohodle snímku nečekal tak mě příjemně zaskočil. Ale více jak 60% si asi nezaslouží.

Kurýr 3 (2008)

Super film, super akce jen posledních 20 minut mě tak znechutilo tou monstrozní nereálnou a naprosto ppřehnanou akcí že ubírám na 40% z 80%.....

Špatnej polda (2009)

,,Střel ho ještě jednou !´´ - Proč ? ,Jeho duch stále tancuje´´ 65% Suprovej Cage !

Sin Nombre (2009)

Když Jsem se díval poprvé chtěl Jsem dát 3 hvězdičky.Poté mi ovšem došlo že se tohle děje uplně normálně a lidé v Evropě se o tom už skoro neozvídají či dokonce nevědí.Proto dávám plný počet a takové filmy chci vidět častěji aby se to už nestávalo.

Případ číslo 39 (2009)

Vynikajicí Horor s překvapivě chytlavou napětím gradujicí atmosférou kde jsem se nudil jen prvních 6 minut a to byly jen titulky ! Skvěle ! 92%

Skřípění (2003)

Kdo někdy stoupl na prkno ví o co jde, mě tenhle film velice pobavil a byl Jsem rád ža chvylkove oběvovaní učástníku Jackass. Dal bych hvězdičky, ale těhle Sk8 filmu moc není takže plný počet a dobrý pocit.