Bez soucitu (2010)

Velice zajímavě a celkem netradiční Travolta.... Skoro jsem ho ani nepoznal, film je jinak průměrný

Marmaduk (2010)

Příjemná, rodiná nedělní pohodovka. Jsou i lepší, jsou i horší.

Mučedníci (2008)

Na psychickou stránku člověka tenhle film bombarduje nátlakem a lidskostí. To je asi vše co bych k tomuto řekl. dosti dobré i dosti špatné (hlavně po příběhové stránce)

Počátek (2010)

Myslím že k uplnému docenění nebude stačit viět tenhle film jedno, asi ani dvakrát. Chvíli si počkám a za čas kouknu po třetí (už třeba s dabingem) a plně docením. nadhera 90%

Criss Angel: Mistr magie (2005) (pořad) odpad!

Některé povedené triky kazí jeho ne moc povedená image kde podle mého si hraje na spasitele a hrdinu národa. Na takové lidi se ve skutečném světě ani nepodivám, natož v televizi.

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Už asi nikdy nebude natočen lepší valečný seriál, který by tento mohl překonat ve všechstranosti.

Živý nebo mrtvý? (2010) odpad!

Po dvaceti minutách tak šíleneho a nudného filmu jsem už dlouho nezažil. Zvuky jsou kapitola samo pro sebe, ale rány do pár klaves nenavazujíc na sebe jsou horší a starší než u hororu A. Hitchcocka. Možná že v polovině či ke konci filmu bude právě ten zvrat. Hlava mi ovšem nedovolila dokoukát........ 5%

Cemetery Junction (2010)

Co o tomhle říct.Jednoduché, poutavé, dojemné i zabavné.a Není to natoažené do dvou hodin. A hlavně 70té léta snad chytnou každého.... Nadhera ! 75%

Percy Jackson: Zloděj blesku (2010)

I když jsem od filmu nic velkého nečekal, nedá se říct že bych se pletl. Ale pozor film nepotěší, ale ani nesklame. Jen je dobré o příhové linii moc nepřemýšlet poněvač se s toho zblazníte. Jinak dobrej film na nedělní poledne s rodinko a hlavně dětmy ! 30%

Černý blesk (2009)

Ruský příběhový UPLNĚ stejný spiderman s volhou.I tak dobrá práce soudruzi.