Invaze zombie nácků (2012) odpad!

[5. Kladenský festiválek] Terminátor a den nezávislosti po Německu :)

Megakrajta versus Gatoroid (2011) (TV film)

[5. Kladenský festiválek] Nejlepší byla rvačka ženských a obsazení města :o)

Legenda o vraždícím strašákovi (2013) (TV film)

[5. Kladenský festiválek] Za pár slušných scén a hlavně za nezvyklou neschopnost periferního vidění si zaslouží tento film být viděn :o)

Invaze terordaktylů (2016)

[5. Kladenský festiválek] "Vy jste nějaký zřícený astronaut? " Terrordactyl je jeden z lepších béčkových movie. Srší humorem, efekty jsou ucházející (když to porovnám s ostatními filmy tohoto rázu), dobré figuríny a herci, kteří si to opravu užívali. Hlavně Jason Tobias byl skvělý, každý jeho ksicht a komentář prostě neměl chybu. Další film, který se zařadil do mých oblíbených béčkových filmů :)

Hra o trůny - Poslední ze Starků (2019) (epizoda)

Pořád jsem věřila, že Daenerys by mohla být nakonec normální postava, ale začíná mě srát přesně jako Cersei. Ale na rozdíl od Cersei, stojí jako stratég za hovno. Na co má ty rádce, když se stejně rozhoduje emocionálně a jako každý jiný vládce, egem? Kvůli jejím rozhodnutím dává sebe a svůj lid Cersei na zlatém podnose :( Dráček, fňuk :(

Hra o trůny - Dlouhá noc (2019) (epizoda)

Jeden velký SPOILER: Hra o trůny mě dlouhou dobu míjela, ale pak přeci jen zvědavost byla silnější. Za těch pár let jsem si k seriálu vybudovala vztah, ale asi ne tak silný jako někteří tady. Netrpělivě jsem čekala dva roky na závěrečnou sezónu, ale na rozdíl od ostatních, jsem si o tom nic moc nečetla dopředu, takže mě minulo i šílenství okolo "nejlepší bitva všech dob". Každopádně i kdyby ne, tak bych toto označení brala s rezervou. Znáte to, každá matka o svým dítěti tvrdí, že je nejkrásnější na světě, i když je to pro ostatní obluda. Takže proto ať by dopadl tento díl jakkoliv, asi bych to tak "neprožívala" jako ostatní. Když bych tedy zapojila logiku a veškeré generálské zkušenosti, našla bych tolik mezer a nelogičností, ale proč to dělat? Pro všechny absolutní nevyužití, respektive nelogické zapojení do boje koňáků u mě zafungovala tak, jak tvůrci zamýšleli. Sevřel se mi žaludek, v hlavě mi lítaly myšlenky typu "A kurva, to nedopadne dobře", naprosto jsem se vcítila do postav, bylo mi do breku a stát tam, tak mám v kalhotách. Takže na rozdíl od ostatních tady nebudu vypisovat ty nedostatky, ale naopak. Silné momenty pro mě jsou následující: „Výrazy všech po nájezdu Dothraka, příchod Sansy do krypty a pohled na Tyriona, zapalování příkopu Melisandrou a její výrazy při tom, Arya a boj na hradbách, poté její hra na schovávanou v knihovně, Lyanna Mormont a její odvaha postavit se obrovi, draci nad bouří, „Co řekneme Bohu smrti? – Dneska ne!“, dracarys vs. Night King, pohledy Sansy a Tyriona v kryptě, když už čekali na smrt, Theon, závěrečná sekvence, kdy přestáváte věřit, že by mohl přijít zvrat a čekáte, kdo z milovaných postav zařve a nakonec ten úžasný hudební motiv!!“ Závěrem tedy musím říct, ano souhlasím, že nejlepší bitva všech dob to není, ale emocionálně je tento díl jeden z nejlepších. A těším se na závěrečnou bitvu se Cersei ;o)

Jak vycvičit draka 3 (2019)

Miluji Škyťáka a Bezzubku, takže jsem si nemohla nechat ujít ani třetí díl. Bohužel jsem ale čekala, že mě trojka nepotěší. Ano, příběhově je to nejslabší díl. "Bitva" se záporákem nebyla nic moc, ale o tom ten díl vlastně nebyl. Hlavním příběhem byl vztah, potažmo vývoj mých dvou oblíbených postav. Aneb, nic netrvá věčně a i ochočený drak, prostě není domácí zvíře. Takže tento díl považuji za milé rozloučení a kouzelné zakončení. A pšt, ale zase jsem plakala :o)

Spider-Man: Paralelní světy (2018)

Asi nejlepší Spiderman, co jsem viděla. Zítra musím pustit znovu, protože jsem se místy nestíhala vším kochat a plno detailů mi určitě uniklo :o) Je to hravé, rychlé, nápadité, vtipné i dojemné a extrémně barevné. Nečekané překvapení :o)

Kdo přežije - Nikaragua (2010) (série)

Mezi čekáním na novou epizodu 38. série si tak projíždím předchozí série. Zaměřila jsem se hlavně na ty, které si moc nepamatuji. Z této série jsem si vlastně pamatovala jen Brendu, pár obličejů, ale jinak vůbec nic. V průběhu sledování se mi občas cosi vybavilo a otázky typu: "Jak jsem mohla zapomenout na tu příšernou NaOnku :D." Měla jsem problém tuhle řadu (podruhé) dokoukat, ale chtěla jsem vědět, kdo vyhraje. S vítězem jsem pochopila. Survivor Nikaragua raději zapomenout :D Příšerný cast, příšerný vítěz. Vzkaz pro mé budoucí já: "Tuto řadu už si potřetí nepouštěj, nestojí to za to!" ;o)

Ženy v běhu (2019)

Děj strašně předvídatelný, což ale nevadí, protože se člověk od srdce zasměje :) Vetchý a "jeho děti" neměli chybu. Určitě si pustím znovu a velice ráda :)