TRON: Legacy 3D (2010) odpad!

Nemal som od toho filmu veľké očakávania, a neprekonal ich. Pre mňa až príliš absurdný a nepochopiteľný príbeh. Idem do počítačového systému kde pobehujú programy a budú sa ma snažiť zabiť, lebo programy myslia a žijú si vlastným životom... hm... to ma vážne nechytá. Od čoho som čosi očakával bolo 3D spracovanie... ale tiež som sa nedočkal, tretina filmu je v 2D a to čo je v 3D sa až na pár scén nedá ani postrehnúť. Keby som na to nebol v kine tak tento film by som po chvíľke vypol.

Resident Evil: Afterlife (2010)

Mám rád tieto filmy... len, už je toho trocha moc. Zápletka nebola nič moc a ten boss s kladivom.. hm... No na druhej strane ak je nejaký film, na ktorý sa oplatí ísť na 3D do kina tak je to tento. 3D v kine to bola riadna pecka. Keď to porovnám s Avatarom, tak tam to nebolo nič moc. Tuto to bolo skutočne perfektné využitie technológie 3D. Ktorá sa najmä hodí na takýto žaner... Jednoznačne odporúčam pozrieť si v kine, toto za tie peniaze stojí.

Bláznivá střela - Amerika v ohrožení (2008) odpad!

No, po pravde som väčšiu blbosť dávno nevidel. Pozeral som to len kôli názvu, lebo bláznivé strely sa mi páčili... ale toto s tým nemá nič. a ani so zdravým rozumom to veľa spoločného nemá.

Moon (2009)

perfektný film, skutočne nečakané zvraty. výborné efekty. Niečo originálne. Oplatí sa pozrieť.

Once (2007)

Toto bol super film, dostal som sa k nemu zvláštnym spôsobom, videl som plagát vo výklade kníhkupectva. Tak som si ho pozrel a jednoducho ma dostal. Je taký... iný neamerický netuctový a preto sa mi páči.

Ctihodný občan (2009)

Toto sa mi páčilo, predčilo to moje očakávania. A čo je najdôležitejšie nemal som najmenšieho tušenia ako to skončí. Skutočne veľmi dobrý film, ktorý sa oplatí vidieť.

13 duchů (2001)

No,nebolo to zlé. Len mi tam nesedela postava černošskej opatrovateľky. Veľmi nasilu vtlačená do deja. Čakal som od toho viac. Príbeh bol dobrý, myslím že by sa dal ale spracovať oveľa lepšie.

Mrtvé duše (2005) odpad!

Bola to blbosť, iných slov na to nemám...

Hra na vraha (2009)

Keďže som videl aj horšie veci... tak jednu hviezdičku dám, ale toto vážne zaveľa nestálo dokonca sa pri tom nedalo ani spať a musel som to vypnúť.

Vražedná terapie (2001)

veľmi dobrý horor, navodzuje desivú atmosféru. Páčilo sa mi že nevyužíva klasické triky s búrkou, sychravým počasím, dokonca sa neodohráva ani v noci. Väčšina deja je v krásne slnečné dni. Ale tie krásne dni nebránia tomu aby bol film desivý. Môžem povedať že do poslednej chvíle som netušil kto za tým stojí a rozuzlenie bolo pre mňa viac než prekvapivé. Len 4 hviezdičky dáva pre to lebo som sa pri tom nebál a ani neľakol. Odporúčam pozerať sám, v noci vo veľkom prázdnom dome... to dotvorí atmosféru.