• Krátkometrážní

Káťa a Škubánek (1982) (seriál)

Na tento večerníček sice nevzpomínám s takovou láskou jako na jiné, ale přecejen je to součást mého dětství. Ten díl s Karlem Gottem je pikantní.

Roztomilý člověk (1941)

Výmysly pana Bláhy a slečny Poldy jdou občas hluboko do absurdna, ovšem Frič to opět bezchybně ukočíroval. Opět skvělý a okouzlující Oldřich Nový, tentokrát s trochu načechranějšími vlasy než obvykle. Příjemný je pohodářský výkon neokoukané sympaťačky Lídy Chválové. Představte si Raoula Schránila, jak spí v kruzích, a musíte to milovat!

Přátelé (1994) (seriál)

Nebylo krásnějších hodin angličtiny, než těch, při nichž se promítali Přátelé.

Xena (1995) (seriál)

Příšerná slátanina. Ovšem, že jsem si s násadou od koštěte hrála na Gabrielu, nemohu popřít, takže ...

Slunce, seno a pár facek (1989)

Točit pokračování "jahod" skutečně nebylo třeba. I z tohoto filmu se však ještě dá vyždímat pár docela vtipvých scén. Hlavně díky hercům.

Pravidla moštárny (1999)

Tento snímek mě sice nenadchl, jak mi bylo slibováno, ale dívalo se mi na něj docela hezky. Je to poetické, se spoustou krásných jablíček, na která se přímo srdce směje. Uvnitř těch všech vycpávek se řeší docela závažné problémy, které nutí k zamyšlení.

Šest medvědů s Cibulkou (1972)

Je to příjemné, vtipné, místy hodně bláznivé, až nesmyslné a trapné. Dohromady hodnotím jako lehce nad průměrem. Jsem ráda, že se tu objevuje moje oblíbená Darja Hajská.

Malý televizní kabaret (1977) (pořad)

Jeden z mála pořadů, který dětského diváka nepodceňuje. Ještěže to sem tam pořád dávají. I po letech je to inteligentní zábava, nejen nostalgie.

Demonlover (2002)

Tento film mě opravdu nezaujal. Jako bych ho sledovala jen tak mimochodem hodně z dálky. Je to asi tak o tom, že na světě je plno svinstva a ženský uměj bejt taky pěkně drsný. Chtěla jsem dát 2*, ale když si uvědomím, že jsem se u toho nudila 129 minut!