Kdo přežije - Návrat hvězd (2004) (série)

!!Spoilery!! Skvelá séria a výborná zostavička. Moja top trojka: Lex, Boston Rob, Rupert

Kdo přežije - Hrdinové proti padouchům (2010) (série)

!!! SPOILERY !!! Najlepší Survivor všetkých čias, bez debaty. Ten najlepší mix najvačších zmrdov doterajších sérii (Russel), najvačších dobrákov a sympaťákov (Rupert, Tom, James) a ľudí niekde uprostred (Coach, Sugar, Boston Rob), samostatná kategoria je potom "veterán" Colby, ktorý sa tam celý čas len debilne a prispato usmieva, v každej výzve vypadne asi po piatich sekundách a je mu to vlastne najviac u piči, ten to nakoniec dotiahne až do top 5, ani sám nevie ako a ani o to vobec nestojí. Najlepší survivor vôbec. 10/10

Kdo přežije - Perlové ostrovy (2003) (série)

"Mám na to, som predsa muž a je logické, že som silnejší a múdrejší, keby bola napríklad súťaž o to, kto skor otehotnie, tak by to možno vyhrali tie dve, ale inak nie" Top hráči: Johny Fairplay, Rupert, Andrew Savage, najlepšia nevýberová séria.

Domek z karet (2013) (seriál)

Ja ani neviem, čo ma na tom tak baví, politike sa snažím vyhýbať a na ukecané drámy fakt veľmi nie som. Asi je to tým, že je to špičkovo natočené a excelentne zahraté a tým, že hneď prvú časť, ktorá ma okamžite vtiahla do deja, režíroval môj obľúbenec David Fincher. Uplna špička medzi seriálmi. 10/10

Fargo (2014) (seriál)

Keby mi niekto v roku 2004 povedal, že o desať rokov budem sledovať 10 hodinový seriál Fargo, ktorý tak dokonale vystihne pôvodný film od Coenovcov, asi si pomyslím, že mu drbe. Absolútna dokonalosť po všetkých smeroch, proste radosť sledovať. 10/10 edit: druhá seriá je snáď ešte lepšie ako prvá, bože ja chcem, aby toto nikdy neskončilo.

Temný případ (2014) (seriál)

No dobre, 92% je možno mierne prehnané, ale ono ide o fakt kvalitných 8 hodín. Herecky samozrejme exceluje Matthew McConaughey.

Free to Play (2014)

Dotu hrávam s prestávkami už vyše 9 rokov, ale nikdy by som nepovedal, že sa raz z tejto nenápadnej neoficiálnej mapky do Warcraftu stane taký ošial, aký sprevádza hlavne dotu 2 (dota 2 je to isté, čo dota 1, len s lepšou grafikou a je prístupnejšia a ohladuplnejšia k nováčikom). Veľa z tých ludí, ktorí su v tomto dokumente ste mohli pred pár rokmi stretnúť v hrách na garene alebo iných herných klientoch (hlavne hráči z úspešného československého sgc, ktorí v jednotke patrili k najlepším tímom na svete). Lenže s príchodom doty 2 prišlo obrovské množstvo nádejných hráčov, ktorí sú proste lepší, preto je veľmi nepravdepodobné, že niekedy international vyhrá dáky tuzemský tím. Ono to všetko vyzerá veľmi lachko a dobre, hrať a zarábať si tým obrovské peniaze, ale konkurencia je veľmi veľká, napríklad ja patrím k priemeru, napriek tomu, že dotu hrávam prakticky od počiatkov. Dokument dobrý, možno sa raz dočkáme aj doty alebo iných hier na olympíjskych hrách, doba je na to dosť ujebaná: http://www.dota2.cz/novinky/listky-na-international-2014-vyprodany-behem-hodiny

Duel (2006) (pořad)

Časom sa z toho stala moja malá dopoludnajšia tradícia, aj keď to nie je najlepšia vedomostná relácia na svete, vždy si to rád pozriem.

Californication (2007) (seriál)

Keď som pred 6-7 rokmi videl prvý krát Californication (vtedy bola tuším len prvá séria), netušil som, že sa z takéhoto typu seriálu môže stať kult. Nechápem prečo som to netušil, Hank má všetko, čo na seriálových postavách ľudia milujú a v reálnom živote nenávidia: sarkastický, cynický, samodeštruktívny zmrd, utápajúci sa v sebaľútosti, v chlaste a v drogách, rozdávajúci hlášky všade kam príde. Na moje seriálové chvíľky viac než dôstojná náhrada za Gregora Housa (na neho ale predsa nemá ani zdaleka) alebo Sawyera z Lost. edit po poslednom dieli: tak nám skončil další velikán na poli televíznej zábavy, posledná séria už bola naozaj slabá a strašne som dúfal, že to neskončí tak ako to skončilo (už som si tak nejako zvykol na sračkoidné konce mojich obľúbených seriálov), ale jebať..bolo to kvalitne ujebaných 7 rokov s Hankom a všetkými tými idiotmi, na ktorých počas svojej púte natrafil.

Afrika (2013) (seriál)

Epickosť tohto dokumentu nie je v informáciach, ale v obrazoch, absolútna nádhera, najlepšie momenty : súboj dvoch žiráf (Kalahari), pohybujúce sa duny (Sahara), závod mladých korytnačiek (tuším Cape) a najepickejší záber na množstvo živočích a rýb krmiacich sa na jednom mieste (Cape). Najlepšie komentáre: Dan9K, Dont