Dokažte mi vinu (2006)

Vin Diesel predvádza celkom sympatický herecký výkon, aj keď s tými vlasami vyzerá dosť čudne. Ak sa už film odohráva skoro celý čas v jednej miestnosti, je jasne, že stavia hlavne na dialogoch. A tie sú ťažko uveriteľné, občas až detinský trápne. Je veľa filmov z podobného prostredia a všetky sú lepšie, toto je slabučký priemer.

Nesmiřitelní (1992)

Návrat do starej školy? Pochybujem. 8/10

Fanatik (1996)

Celkom priemerný thriller, ale hudba mi nesmierne sadla a tá povyšuje u mňa film na 4 hviezdičky.

Po přečtení spalte (2008)

Absolútne absurdná, dosť zvrhlá a jedinečná kontrašpionážna komédia. Ja som sa bavil kráľovsky. Coenovci zas raz vo veľkom štýle... 9/10

Mistři švindlu (2006) (seriál)

Niektoré dosť naivné triky, na ktoré by som určite neskočil, niektoré dosť chabé stávky, ktoré poznám od malička, ale veľa zaujímavých a do detailov premyslených trikov. 7/10

Mazací hlava (1977)

Doslova chorý film, ani neviem prečo dávam 4 hviezdičky :D

Revolver (2005)

Tak toto bol sakra divný film. Neviem ani ako to hodnotiť, keby som nikdy nevidel žiadneho Tarantina, možno dám aj plné hodnotenie.

Americký gangster (2007)

Zo začiatku nuda, potom sa to celkom slušne rozbehne, ale niečo mi tam chýba. Niečo, čo má také Casino alebo Goodfellas. Asi som mal priveľké očakávania, keďže je film v top 100 a na to som aj doplatil. Slušná gangsterka, ale sú aj lepšie, omnoho, omnoho lepšie...7/10

Alpha Dog (2006)

Priemerný a štýlový film. Čakal som, že Justin tam bude zavadzať, ale do filmu sa hodil ako by sa tam hodil málokto z Hollywoodu. 60% a rozhodne neľutujem, že som sa na to dal.