Hry s časem (2008) (seriál)

Veľmi zaujímavý dokument, lepšie ako boriči mýtov. 85% PS: Tú kameru chcem :D

Metalocalypse (2006) (seriál)

Kurva zvrhlá pičovina, až som kvôli tomu začal nadávať, aha :D Najlepšie komentáre: pugs, okkac, wollo.

Tajemství (2006) odpad!

Nemyslím priamo pozitívne a ani negatívne, myslím reálne. Nemusím si nič tlačiť do hlavy, mám krásny život, som sympatický, charizmatický, sebavedomý, inteligentný, mám krásne oči.... Veľmi zle natočený oblbovák plný umelých a stupídnych úsmevom a neustále kecanie o tom istom. Ale možno sa mýlim, možno myšlienky naozaj vysielajú signál do vesmíru a zajtra vstanem škaredý, charizma a sebavedomie budú preč, budem hlúpy a budem slepý... Najlepšie komentáre: chalp, Dadel, RoBman79.

Výměna (2008)

Režijne dokonalé a dotiahnuté absolútne do detailov, na čo sme pri Eastwoodovi zvyknutí. Skvelá hudba, skvelá výprava, kostýmy a dokonalá kamera. Vo veľkej miere pripomína Výmena slávnu klasiku Prelet nad kukučím hniezdom, či L.A. Utajené skutočnosti, ide vlastne o akýsi mix týchto dvoch filmov. Jeden z najlepších filmov, čo som videl za posledné mesiace, no Grand Torino je predsa len o trochu /o dosť/ lepší. 9/10

Zkurvená noc (2003)

Presne podľa môjho gusta + ideálna minutáž a skvelá hudba. Samozrejme, na 5 hviezdičiek to zas nie je. PS: podľa mňa je to lepšie ako 21 gramov.

Jackass 2 (2006)

Vysoká škola humoru, občas to však riadne prestrelia.

Capri (2006) (seriál) odpad!

FUJ! 2%

Berlín, Berlín (2002) (seriál)

Jeden z tých lepších nemeckých seriálov.

Živí nebo (ne)mrtví (2007)

Dosť divný film, ktorý sa pokúša byť silou mocou originálny a potom to takto dopadne. Mal som chuť to hodiť do odpadu, ale pobavil som sa nad jebnutosťou niektorých scénok :D

Gumball 3000 (2005)

Pekné autá, drsný humor, celkom pičovina.