Stmívání (2008)

Pre puberťákov absolútna dokonalosť a extáza. Pre mňa a tých, čo majú ešte stále "-násť" vo veku slabý priemer, sympatické, ale určite nie dokonalé, ani zďaleka. Pre zvyšok zrejme zatracované, prehliadajúc nákazlivú jednoduchosť a jednoduché čaro. Je jasné, že éra Twilight filmov sa ešte neskončila. Chutná jednorázovka, ale v podstate strašná, ale naozaj strašná sračka. Naivné, naozaj naivné...5/10. PS: Samozrejme soundtrack je jasných 10 z 10tich...

Burani z Beverly Hills (1993) odpad!

Pičovina, a nie hocijaká, ale trápna pičovina s najpičovnejšie nesypamtickými hercami.

Přežít (1993)

Vždy, keď pozerám tento film, je mi zima a som hladný. 70%

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

edit: Táto partia, v ktorej nenájdete ani jedného normálneho človeka, zreje ako víno. V polovici ôsmej série môžem s istotou povedať, že ide o najlepší americký komediálny seriál posledných rokov, škoda, že sa natáčanie kvôli Charliemu Harperovi Sheenovi zrejme nadobro zruší. A aj keď sa to stane, ostane skoro 180 perfektných a vtipných 20 minútoviek, ktoré držia pokope ak postavy, tak perfektne vybratí herci...9,5/10

Drž hubu! (2003)

Fantastický Reno s očami ako kôň a ešte lepší Depardieu v skvelej komédií ...prvý "rozhovor" medzi nimi je absolútna lahôdka. 8/10

Tváří v tvář (1997)

Ako tu už je spomínané: originálna adrenalínová a dokonale zahraná akcia. Akurát že občas dosť výrazne prehnaná a podľa mňa aj zbytočne dlhá. Priznám sa, že posledných 20 minút som už pretáčal a čakal na záverečnú konfrontáciu " tvárou v tvár". Medzi akciami však jeden z horúcich favoritov na moju srdcovku z 90. rokov. 74%

Dannyho parťáci (2001)

Herecké koncerty veľkých mien, ba nebojím sa povedať, že tých najväčších. Oddychovejší film, za to rozhodne nie žiadne béčko. Pre všetkých, ktorým sa Dannyho jedenástka páčila, odporúčam jednoznačne seriál Podfukári, pri ktorom vám Dannyho jedenástka bude pripadať ako slabý pilot tohoto geniálneho seriálu. 8,5/10

Equilibrium (2002)

Niekomu stačí Christian Bale a už je to plný počet hviezdičiek. Mne to teda rozhodne nestačí a film ma nudil.