Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

4 hvězdy...možná proto, že jsem od toho už tolik nečekal jako v případě jedničky. Těšil sem se na Ritchieho dílo a byl lehce zklamán. Ale ted ne...bavil sem se...navíc mi přišlo, že to má lepší spád, záběry, hudbu a celkově to líp šlape...konec dobrej i špatnej zároveň, ale poslední záběr je super a nesmíme zapomenout na perfektního záporáka. 75%

Buly (1992) (pořad)

Akorát mě velice vytáčí elektronická tužka...nastěstí už se aspon všichni naučili s ní zacházet.

Temný rytíř povstal (2012)

Myslete si o mě co chcete, ale nejhorší díl série...čtyři hvezdy o prsa...ale pořád to je dobrý, to se musí nechat.

Stud (2011)

Tak McQueen to do nás pouští bez rozpaků a Fassbender se hlásí o první desítku...ten konec byl až úchylně dobrej!!!

Město (2010)

Kecy v kleci a pár kulek. Žádnej Mann...to že to je inspirováno je možná pravda, ale stojí to za starou belu. Gangsteři jak kluci s party...už jim chybí jenom osvědčenej pozdrav na uvítanou...nějaký plác tuk a mlask. Proč se Affleck vždycky musí vykecávat nějaký holce? Čim víc je namakanej, tim víc romantickej... Místo toho mohl radši vymejšlet, jak dát akčnímu filmu akční grády...No hvězdička za masky a za Rennera a jeho hlášku...který berem auto?

Nelítostný souboj (1995)

Herecká elita toho roku, epickej konec a skvělý tempo, který sežere tři hodiny jako nic. Navíc Magua v roli policajta!!!:-) Ten člověk pro mě stejně bude nadosmrti ten zabíják mohykánů a nezletilejch holek...Parádní film...ani po dlouhym přemejšlení mě lepší přirovnání nenapadá

Ďáblova lest (2009) (seriál)

Proč ne...je to sice hodně uhozený, ale první dva díly byly minimálně zajímavý a pro mě i napínavý. Tahle sorta seriálů mě vlastně vždycky bavila a myslim, že se s tim jak řežisér, tak herci vypořádali fakt dobře. Na český poměry je to až hodně překvapivě dobrý. Ovšem nesmíme počítat třetí díl...ten až na začátek byl fakt vtipnej...krádeží kříze a policejního auta začinaje, přes rituál a konče debilnim koncem. Tohle se nepovedlo a chtělo by se říct, že tyhle chyby to strhávaj na dvouhvězdičkový dno...ale já dávam za 4, protože mě to prostě bavilo a konec mě vlastně taky bavil i když z druhý strany.

Děcka jsou v pohodě (2010)

Stejně sem fandil tomu chlápkovi...volnomyšlenkář, pohodář, měl restauraci a organickou farmu...já bejt lesba, tak si ho necham.