Prostřeno! (2010) (pořad) odpad!

Já se ptám prooooč? Kravina nad kraviny, která je úspěšná ukazuje naší společnost čtoucí blesk, poslouchající stále Michala Davida, Lucii Vondráčkovou nebo nově skupinu Mandrage a koukající na takovýhle šupákoviny ve vší kráse

Capote (2005)

Hoffman!! Film je ale hodně náročnej, aspon se mi tak zdá...ponurej, depresivní i rozčilující, ale svym způsobem skvělej...hlavní hrdina...klobouk dolů, oskar zaslouženej.

Fargo (1996)

Na filmu je asi nejzajímavější ten titulek na začátku...based on the true story. A je tedy pravda, že jsem se u tohoto drama krimithrilleru zasmál víc než u komedií. Spíš bych ten film bral jako satyru, která je bohužel asi založená na pravdě.

Basquiat (1996)

S tim típkem bych nevydržel ani den, ale obrázek bych si za cigára vzal rád...třeba bych nemusel dneska vstávat tak brzo do práce.

Napiš si svou smrt (1998)

něco na tom filmu je....něco co mě donutilo to dokoukat

Svět podle Prota (2001)

škoda že si Prot nevyzkoušel způsob našeho rozmnožování, třeba by nás neopustil...

Surfařka (2011)

Skutečnej příběh surfařky je hodně fascinující a hodně skvělej, ale film? Před pravou Bethany smekam čepici od rip curlu, ale co si budeme povídat ten film je čitelnej jak horní řádka písmen u oční. Nebejt mojí slabosti k surfování(podle mě nejkrásnější sport na světě), tak bych se nebál ubrat hvězdu. Každej kdo na to nekouká růžovejma brejlema(taky možná od RC), si musí přiznat, že ten film je v podstatě hodně špatnej.

Hrdina (2002)

Jedna hvězda za krásný scenérie...dát za doslova nepříběh, zmatek, nudu a čínský lekce lítání 82% mi přijde dost přehnaný. Film má možná svojí kvalitu, ale já jí neviděl, já trpěl...