Její případ (2005)

Tyhle role prostě Charlize sedí, zahrála to moc pěkně a i když podobný filmy úplně nemiluju a opravdu mi stačí jedno shlédnutí, tak klobouk dolu.

Kult hákového kříže (1998)

Koukam, že má film v komentářích dva odpady...Na jednu stranu je chápu, protože film je svym způsobem naivní a ideologistickej. Napravenej nácek? Možný to je, možná u někoho kdo se do týhle komunity dostane pro to, že nemá kam by se uchytil, tak prostě začne dělat kraviny, aby měl s kym jít na pivo. Ale někdo jak byl ve filmu Edward Norton by nikdy nesundal nacistický plakáty ze zdi...bohužel. Ale film je to určitě skvělej už díky skvělýmu Edwardovi, kterýmu zdatně sekundujou snad všechny vedlejší postavy včetně jeho bratra. První polovina filmu je určitě pětihvězdičková a hodně přesvědčivá až to chvílema nahání husí kůži. Ve druhé půlce to pro mě tu jednu hvězdičku ztrácí...jak už zde bylo řečeno, tak je to naivní. Nicméně film je si myslim zaslouženěv první dvoustovce filmů...je to jeden z filmů, kterej si to zaslouží(na rozdíl od jiných)

Umění plakat (2006)

Tak pocit nebo dojem z filmu je odpadní! Protože to je fakt rosekávka. Ale člověk se na to musí podívat tak nějak s nadhledem že...Takže myslim, že hercům se nedá nic vytknout, pěkná kamera a detaily dokreslujou tu ponurou atmosféru filmu. Takže sumasumárum si film zaslouží ocenění, asi film splnil a ukázal co měl i když to nebylo moc pěkný. Rád bych věděl co ho v tý naší Praze učili, že začal točit zrovna takovymhle filmem:-)

Bourneovo ultimátum (2007)

Skvělá trilogie...Matt Damon zahrál skvěle člověka, kterému stále něco chybí a zároveň chladného a přemýšlivého hrdinu. Je vidět, že se dá udělat zábavní akční věc aniž by tam herci museli chrlit jeden trapnej vtip za druhým. Navíc musim ocenit skvělé souboje jeden na jednoho. Pět hvězdiček ani u jednoho dílu nedávam proto, že mi tam ostatní hrdinové byli nesympatický, ani nevim proč:-)

Walk the Line (2005)

Film kde konečně Reese ukázala, že je herečeka. Film kde Joaquin ukazuje, že je hrozná škoda, že na kontě nemá víc filmů a taky film kde hraje skvělá muzika, která se prostě líbí i když lidi neposlouchaj country. Nějaký mouchy se tam najdou, ale památka pana Cashe se tu uctila pěkně i se všim všudy co ke slávě patří.

Svatba upírů (1993)

Skvělá podívaná! 48% si to vůbec nezaslouží...Podle mě jeden z nejzábavnějších čekých filmů poslední doby. Humor, ale opravdový humor se skloubil se skvělou hudbou, která dodává těm takzvaným napínavým scénám skvělý šmrnc. Pan Preiss by si za svojí roli nezasloužil oscara, ale řád prezidenta republiky:-)

Kožené slunce (2002) (TV film)

Podobnou župní ligu hraju taky a musim přiznat, že sem se příjemně pobavil. Ten kdo tuhle vesnickou fotbalovou atmosféru na vlastní kůži nezažil, tak asi ani úplně pochopit nemůže:-)

Mamma Mia! (2008)

90% filmů, ve kterých se zpívá stojí za velký H. A mamma neni vůbec vyjímka...když sem na to koukal, tak sem jen velice litoval těch všech dobrejch herců co tam hrajou.(Samozřejmě, že máma a ségra se hrozně bavili a chtěli si to pouštět znovu).

Smrtonosná past (1988)

Totální nářezovka! Nadčasovej snímek s nejlepšim hercem podobnejch snímků...nedá se nic dělat jasnejch pět! Now I have a machinegun! Ho ho ho!

Smrtonosná past 2 (1990)

Ve dvojce už by Bruce zastavil i celou národní gardu, ale i tak je to prostě parádní jízda!