Fargo (2014) (seriál)

Nepustí vás od začátku do konce. Pro ten pravý požitek doporučuju podívat se na film.

Divergence (2014)

Taková splácanina co vykradla všechno možný, ale pobaví a nastalo trochu zpestření bojových stylů kde kromě teď "moderních" chvatů z klecí (MMA) přbylo i něco jako Winch Chun, snad za to ty 3* ;)

300: Vzestup říše (2014)

Učili nás, že člověk má 4-6 litrů krve, v řecku měli asi 10-15, no komedie jak se patří, prcání se jim povedlo hezky. Pobavilo, stačilo jednou.

Plán útěku (2013)

S kulometem v ruce chybělo Árnýmu říct jen: Hastala vista, bejby :D . Už když jsem v kině viděl upoutávku, tak bylo jasné na co se půjde příště a podařilo se...

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Výborná zábava na páteční večer po náročném týdnu. Z kina odejdete s čistou hlavou a smát se budete ještě druhý den. Je to skvěle ulítlá hovadina :D Ještě chybí zařazení do žánru komedie. Hercům věříte všechno, což působí ještě větší zábavu. A tolik šipek v tak malé kuši a zrzka masakrující čarodějnice na sabatu "bezbolestnou" a mnoho dalšího! Jeníčka a Mařenku nejde dokoukat s vážnou tváří.

Argo (2012)

Výborná atmosféra, přistihl jsem se, že mi budší srdce, když to už to vypadalo na fiasko, dlouho mě tak žádný film nevtáhnul od děje. A Affleck velice příjemě překvapil režií. Ale jednu chybu jsem našel ke konci...při záběru z ulice na odlétající letadlo mi ta klimatizace na domu vlevo připadá moc moderní na 70 léta ;)

Uprchlík (1993)

Perfektní spád od začátku do konce, zahráno na výbornou, ani chvíle nudy a 2 hodiny pryč jako voda. Snad jen dabing se nepovedl, Michal Pavlata se na Tommyho Lee Jonese opravdu nehodí ;), nicméně to neubírá snímku na krase, ale vylepším si dojem originálním zněním.