Záhada Severního moře (2011) (TV film)

Uvažoval jsem i o třech hvězdách, skoro do konce se na to celkem dalo koukat, i pohledné herečky se v Německu našly :) .....ale víc nesmyslů a nelogičností, co bylo ve ,velkém, finále jsem dlouho nezažil.......ale i tak na německý tv film to celkem ušlo.

Dinoshark (2010) (TV film) odpad!

Amatérský dokument řízlý italským retro porno filmem. Aneb ukradni co můžeš. Tenhle film vybírá snad všechny filmy s vodníma příšerama, co jsem kdy viděl a mají víc jak 18%.

Čarodějův učeň (2010)

Jak tady psali už někteří, druhá půlka s přehledem zabíjí vše, na čem první tak poctivě pracovala a že až po honičku v autech se na to vážně dalo celkem snesitelně koukat, vážně škoda! Jedna hvězdička + za hlášku z SW :) tam jsem se vážně zasmál.

Špinavá dohoda (1986)

Až po závěrečnou řež sem chtěl udělit hodnocení průměrné, ale po navléknutí kožené bundy a celého arzenálu jsem si uvědomil, že tuhle scénu jsem už několikrát viděl a to mnohem lépe udělanou, viz Komando, Predátor, Terminátor a to jsou právě filmy, které od Šváci zbožňuji a chci vidět stále dokola, kdežto Špinavá dohoda tak nějak jen proletí a vyšumí. Přitom jako žádný extra tempo teda nemá. :)

Star Trek: Do temnoty (2013)

První pořádné ,filmové, potěšení roku 2013! Chtěl jsem vymyslet nějakej duchaplnej komentář o této filmové lahůdce, ale nějak mě vůbec nic nenapadá. Takže jen : Velkolepé, úchvatné, zábavné, sexi a cool! Jako né moc velký fanda původního TREKU jsem nadšen!

Dračí doupě (2000) odpad!

Celou dobu, co jsem se donutil sledovat tenhle "film" jsem hledal alespoň jeden jedinej důvod, proč tomu nedát odpad! Dokonce jsem ani moc nepřeskakoval, byl jsem totiž v práci, tak jak si jinak ukrátit sobotní noční. :) No každopádně se nezadařilo, Dračí Doupě je totiž ještě větší blbost, než se na první pohled zdá! Katastrofální střih, hroznej obraz, občas se mi i zdálo, že to snad zrychluje, či co, digitální triky na úrovni (jak by řekl kamarád) PlayStation1. Prostě konečná!

G.I. Joe (1985) (seriál)

Nedávno jsem vyhrabal doma kazetu: G.I.Joe: Serpentore povstaň, den 1 a 2. Vzpomínám si jak jsem jako malej tuhle kazetu sjížděl pořád dokola, pak naši půjčili i druhou kazetu s 3. a 4. dnem. Ale dál jsem se nikdy nedostal a to mě děsně štvalo, opravdu mrzelo, strašně sem si přál vědět, jak to skončí a jak dopadnou všichni mí hrdinové, doopravdy jsem žral všechny postavičky. Nestalo se tak, ale při mém nedávném nálezu jsem si řekl, že to prostě dokoukám, někdy ty Džouy prostě najdu, ať chcou, nebo ne. No tak nastoupil pan Google a po pár hodinách hledání, do té doby jen anglické verze bez titulků, sem našel komplet celou sérii v češtině a to s původním (excelentním) českym dabingem. Srdíčko zaplesalo, tenhle seriál je prostě nezapomenutelná součást mého dětství a tak jsem k němu i přistupoval a úsměvem na něj koukal, proto taky tak vysoké hodnocení. Jinak ale na tu dobu, podle mě, pěkná animace, celkem ucházející příběh a hlavně skvělej českej dabing.

Ocelový muž (2008) odpad!

10%? by mě zajímalo, kde to nasbíral? Tohle je snímek jen pro fajnšmekry pořádně trénované společností Asylum a nebo trashovými filmy. A nebo někoho, kdo si chce hrát na hrdinu, ale ty umírají jako první! :)

RoboCop 3 (1993)

Série s RoboCopem mě teda zrovna nenadchla, prostě mu nějak nemůžu přijít na chuť. Ale tady ve trojce to byla jíná káva, ninja robot a létající RoboCop, to bylo něco pro mě! Neskutečná prča toto!