Telefonní budka (2002)

Hodně mi to ,v některých pasážích, připomínalo SAW, ale to nic nemění na tom, že je to pecka! Zase filmík na kterej se rád podívám znova a znova... ;)

Butch Cassidy a Sundance Kid (1969)

Poslední dobou jsem začal projíždět westernovou klasiku a tím se dostal k několika skvostům světové kinematografie. Ale zrovna u tohoto snímku nějak nemůžu pochopit, jak se z něj tak oceňovaný film stal. Určitě to jako není špatnej snímek, o tom žádná, ale k dokonalosti mu pro mě něco chybí. Zatím po všech stránkách jasně vede Hodný, zlý a ošklivý. Uvidíme co přinesou další westerny.

Wolverine (2013)

Vůbec to není špatnej film, jen je trošku blbý, když vám u akčního filmu vadí akční scény, páč ty byly vážně o ničem. Jinak zbytek fajn, příjemný pokoukáníčko se sympatickými herci. A dobrým příběhem. PS: Zavěřečnej fajt byl snad špatnej vtip.

Varan vs. Kobra (2005) (TV film) odpad!

Chtěl jsem dát jednu hvězdičku, ale pak jsem si ale uvědomil, že ta by tomuhle ,,skvostu,, jen ublížila. Odpad! prostě sluší těmhle filmům nejvíc! :)

Žralokonádo (2013) (TV film)

2012 od Asylum jen s tornády a kupou fakt hnusnejch předigitalizovanejch zubatejch potvor. Jinak nekoukatelná kravina, jako většina těhle filmů. Jen jsem tu čekal kapku víc zábavy, nápad na trash film super, bohužel asi kvůli rozpočtu, nebo nevim čemu docela nevyužitej. Jízda to začíná bejt až od Nitro Hummeru, kterej fíkum zmizí na 100 metrový rovince. Takže plnej nebo odpad? Vždyť je to vlastně fuk! Tohle je kult sám o sobě :D

Duch žraloka (2013) (TV film) odpad!

Jak by řekl jeden jistý český komentátor: ,,Tohle bych nepřál ani nejlepšímu příteli své ženy!" To bylo vážně něco! Libovej odpad! A vážně by mě zajímalo, kde to vzalo těch 20%? :)

Speed Racer (2008)

Ani sourzenci Wachowstí nedokážou zachránit film ze škatulky rodinný. To jsem si myslel ještě čtvrt hodinky po záčátku Speed Racera. Byl jsem ale přemluven dát mu ,po reklamě, ještě poslední šanci. A nestačil jsem se divit, během chviličky si mě tahle šílená audio vizuální jízda tak vtáhla, že těch 135 minut se mi zdálo jako nic. A v roce 2008 to muselo být teprve něco, viděno v roce 2013, už sem byl totiž předpřipraven třeba Madagaskarem 3, nebo třeba Mužem z oceli a jemu podobnýma přebarvenýma a zrychlenýma úletama. Dokonce mi nevadili ani infantilní fórky malého špekounka a jeho opičáka. Je to prostě šílenost jak chceš, je mi úplně jasné, že to vůbec není pro všechny a proto se nedivim žádnému hodnocení od 0 po 100 %. Ale já se bavil, takže cajk.

30 dní dlouhá noc (2007)

Parádní pokoukáníčko kde se s ničim a nikym moc nemažou, ano je tu klasické hororové klišé: srab/hrdina, otec/syn atd. Naštěstí pro většinu z nich má film přichystaný velmi výživný konec. :)

Zakázaná zóna (2010)

Za málo peněz opravdu hodně muziky. Je fakt, že co se akčnosti týče, je tenhle film trošku jinej šálek kávy, na sci-fi se stometrovejma emzákama se to táhne jak sopel, ale to vůbec neubírá na kvalitě, spíše to filmu velmi prospívá a o zbytek už se postará ponurá atmosféra a celkem sympatičtí herci. Pár vykrádaček by se tu sice taky našlo a ten infantilní konec si taky mohli odpustit, ale jinak je to celkem povedené scífko.

Tajemství staré bambitky (2011) (TV film)

Celkově jako film (pohádka) to není žádnej zázrak, Kluse nemám rád a slečna Janovičová mě taky zrovna svým hereckým umem neokouzlila, ale zas je to nová, pěkná a pro mě neokoukaná tvář. Jediná záchrana je vážně Ondra Vetchý, ale proč píšu ten koment. Protože měl konečně někdo odvahu natočit film, pohádku, satiru, zkrátka jak chcete, o tom v jakym bordelu a sračkách tady žijem a že už by se jim měl konečně někdo postavit a nakopat ty sráče do kulí! Ps: Od Kalouska a spol. nečekám daň z hlíny a z trakařů, to by bylo o ničem, ale z hovna a ze vzduchu, toho se asi brzy dočkáme!