Purpurové květy (2007)

Mňa to dostalo absolútne. Kásne. Od atmosféry až po soundtrack. herci skvelí. Edward Burns boduje na celej čiare, oproti Groomsmen, tam vložil viac romantiky v tej spravnej nenásytnej forme.

Červený pás (2008)

Bol som trošku sklamaný, akcia žiadna, nepresvedčivé a strašne neskutočné čo by až tak nevadilo, ale snaha presvedčiť diváka že ide o realitu bola priliš veľká a celé to nejak nefungovalo.

Bláznovství (2008)

Presne za 4. Parádna pohodička, skvelý Ben Kingsley. Pokludná atmosféra nesúca sa celým filmom ma dostala. A áno priznavam človek dostane chuť trošku si bafnúť.

Wanted (2008)

Efektné a to je všetko. Taký trošku veľmi slabý Matrix a hlavne bež štipky logiky. Prečo to preboho otec rieši tak ako to rieši. Slabé tri. Dve bi bolo málo.

Milujte svého zabijáka (2002)

Všetky Clooneyho filmu su fajn tento nevybočuje z radu. A áno trošku to pripomína Muža na mesiaci. Atmosféra doby ako zvyčajne kraluje filmu.

Iron Man (2008)

Celkom zabavička. Nie jo to batman ani Spiderman ale ujde to.

Vicky Cristina Barcelona (2008)

Bolo mi ľúto, že to skončilo, kľudne to mohlo niekam pokačovat, ale zas potom by som frflal.... Proste fakt dobrý Woody Allen

Kronika rodu Spiderwicků (2008)

Pozrel som si s istou nedvoverou, vzhľadom na tunajšie hodnotenie. mam pocit, že sme týmito fantazy filmami len presýtení, pretože vôbec nebol až taky zlý.

Dlouhá cesta (2002)

Tie 4 si to urcite zaslúži. Je to skutočne romantické i ked smutné.

Konečně spolu (2007)

Určite nie komédia. Ale pekny film o vzťahoch medzi ľuďmi. Nenápadný ale o to zaujímavejší. Za 4 to nie je ale tri sú málo.