Muž s cejchem smrti (1990)

Nejlepší Seagalův film.Voodoo,krev,Seagal a spousta zlámaných kostí to je perfektní kombinace

Obvyklí podezřelí (1995)

Kdo je Keyser Soze?Film sem hltal od začátku do konce a čekal sem až se ďábel ukáže v celý svý parádě.Až to budu sledovat znova nadšení už nebude tak velký ale na první shlédnutí je to naprosto geniální věc

Exterminátor (1990)

Výbušný béčko plný perfektních hlášek a milón mega bajtových smrtičů.Děcka který musej odevzdat u školníka všechny bouchačky co maj u sebe a vejprask na prdel od kyborg-učitele je rulez

Wrestler (2008)

Herecký koncert Mickeyho Rourka.Hodně mi to připomínalo Rockyho Balbou ale tohle se mi líbí o dost víc.

Černý přízrak (1986)

Hodnotim hlavne z nostalgie ale pod 4 hvezdicky jit nemuzu.I pres totalne ujetej pribeh o duchovi co jezdi v cernym bouraku a msti se za svoji smrt ma film neskutecne zabavnej prubeh a to nemluvim o postavickach co se tu vyskytujou,znichz sem si nejvic oblibil vecne zmastenyho pankace jmenem Skank,kterej chlasta olej a prostreli si vlastni pneumatiky pri honicce.Mam tenhle film rad a doporucuju vsem kterym uz leze krkem rychle a zbesile

C.H.U.D. (1984)

SPOILER##Kontaminovana Skladka Mestskeho Odpadu.Vzdycky sem slintal nad ukazkou tohoto masakru na konci Vhs kazet od Intersonicu.O par let sem si slintani zopakoval kdyz se naskytla moznost se na to konecne podivat.Jeden z nejlepsich beckovych hororu co sem kdy videl

Démoni 2 (1986)

Stara dobra pecka.S jednickou je to pro me jeden z nejlepsich italskych horurku

Zlomek sekundy (1992)

Vzdycky se mi libil ten tlukot srdce a trimetrovej zabijak.Skoda ze si nechal tak trapne vytahnout kardiostimulator ale jinak je tenhle film pecka od zacatku do konce

Indiana Jones a Chrám zkázy (1984)

Existujou pro me 3 nedotknutelny bozstva. Predator,John Rambo a Indiana Jones. A tohle strasidelny dobrodruzstvi archeologa Indyho se mi nejvic vrylo pod kuzi.

Návrat oživlých mrtvol (1985)

Nekompromisni a ultimativni zombi komedie.Nejni pro me lepsiho hororu.Jako malej sem z toho mel plny tdedýdky a i dneska ma tahle klasika neodolatelny kouzlo+nejdrsnejsiho zombika vsech dob. Horor number 1 a nenecham si to od nikoho rozmluvit i po 30ti letech. Asi lehce starnu ale tohle je ultimatni pecka