POciSEM

POciSEM

Česko

• 6.9.2016  23:13

Tak si řikám,pro koho ten film vůbec točili?Hodinu a půl se tam mrcasej nějaký fitness bukvičky s gumovym rozkrokem,občas vstoupí na scénu nějakej ten známej xicht z ufc aby dostal za 10 sekund do držky a odporoučel se zase zpátky do gymu a Tong Po je tak trapnej že ani neumí otevřít hubu a musí používat tiskovýho mluvčího.Jediný plus tohodle filmu je tak Van Dammage kterej sice taky hraje otřesně ale aspoň na mě konečně po dlouhých letech zapůsobil svojí nabušenou figurou a ukazuje že i v pokročilym věku se dá udělat efektní otočka aniž by něco bolestivě křuplo.Jinak všechno ostatní je teda hrůza a děs.

• 22.8.2016  22:38

No na Richieho dost slabý.Pár zajímavých momentu se najde a i hlavní dvojka je celkem sympatická ale jinak to ničim nevybočuje z průměru.Pořád sem čekal že se někde v půlce film zvrhne v šílenou jízdu ale bohužel efekt se nedostavil.

• 22.7.2016  12:22
    Ganheddo (1989)

Tak už vim odkud se vzala moje dětská robotí mánie.Kdepak Transformers,Ganheddo za to mohlo.Vzhledem k tomu že posledních pár let si na takových úletech ujíždim,nemůžu tenhle snímek podělat.Ze svého kouzla neztratil nic i přes ten totálně dementní scénář okopčenej snad ze všech zásadních scifi filmů.Partička banditů sbírá elektronický součástky všude kde to jde a když se dostanou na roky opuštěnej ostrov na kterym se mimo jiné nachází taky nejvýkonější super počítač kterej nesnáší lidi (Zdravim Skynet a Matrix),musí i vola napadnout že z toho žádnej jackpot nebude.Do akce tak nastupujou plastový modýlky robotů co si dávaji vzájemně po tlamě,ničí každý patro fabriky kde se zrovna potkaji a do toho jim hraje říznej elektronickej 80's soundtrack.Tohle nešlo jako malej capart nemilovat a ani teď po tolika letech nemůžu říct že by se mi to nelíbilo.

• 2.6.2016  14:37
    Útok na věžák (2011)

Zase ty drsný dětičky.Ne stačí minuta a už se mi otevírá kudla v kapse.Celkem dobrej nápad to má ale to jak furt ten 30ti kilovej Kunta Kinte a jeho o něco méně tvrdší tlupa pořád hází drsňácký xichty do kamery a emzáky mají těžce v paži pro mě dělá z tohohle filmu nekoukatelnou záležitost.

• 21.5.2016  14:24

Nad tim za co jsou dneska filmaři ochotný vyhodit miliony dolarů,zůstává rozum stát.Digi souboj na konci celkem ušel ale třeba v Superman:Doomsday byl udělanej o hóóódně líp.Votpad

• 25.4.2016  16:04
    Re-Play (TV pořad) (2009)

Tučkina mam rád,Alžbětu zase moc nemusim.Člověk si sice informace z tohohle pořadu zjistí na netu už třeba o měsíc dřív ale zase na druhou stranu je fajn že se někdo snažil v televizi touhle tématikou zabejvat.Nesedim u každýho dílu tak jako kdysi u game page ale proč ne.Je to v pohodě pořad a když ho zrovna chytnu v bedně tak se na něj mrknu

• 18.4.2016  00:07

Dneska kdy každej drtí jednou rukou COD a druhou se drápe v prdeli,dokument o 30 let starý pařbě o který se traduje že položila herního giganta asi moc neohromí ale kdo ty doby zažil a kroutil s křehoučkym joystickem jak blázen dokud mu nezůstala v prackách jenom hromádka plastu a chuchvalec kabelů si tady přijde na svý.Atari se tu probírá od jeho počátků až po totální krach kdy v roce 83 v Alamogordu pohřbila na obrovský skládce všechno co jí s ní spojovalo včetně zprofanovanýho propadáku ETho.Hodně mě potěšilo když nakonec o 30 let později vytáhly pár neporušených kousků a mít možnost se na to osobně mrknout tak bych do toho šel.Akorát teda s jednou věcí nemůžu souhlasit.To že ta hra byla vlastně dobrá je kravina.Byla to hrozná sračka.

• 11.4.2016  10:25
    Skrýš (1995)

No tenhle film se docela minul účinkem.Neni to uplně nejhorší ale pamatuju si že v knížce byl Vassago hodně vynalézavej parchant kdežto ve filmu každej mord odbude za pár vteřin,jen tak fik mik.Začátek filmu vypadal dost slibně a i to digi limbo mělo něco do sebe ale nemůžu se zbavit pocitu že ta atmosféra neměla tu správnou šťávičku a dalo se z toho vytřískat mnohem víc.Škoda,takhle je to jenom průměrnej thriller se zajímavym nápadem.

• 10.4.2016  17:50
    Dravci (1999)

Všechny rány,kuří oka.Vše vyléčí steak z člověka.Tak tohle je opravdu velmi lahodný kousek.Asi začnu taky žrát lidi a přestanu chodit k doktorovi.Teda chtěl sem dát 4 ale teď když sem zjistil že se to točilo v Tatrách a ne v emerice tak ještě jednu hvězdu musim přihodit.Sem nadšen.

• 28.3.2016  02:10
    Bobby Yeah (2011)

Nefalšovaná nálož chaosu.Jako kdyby někdo spojil ty nejšílenější bijáky co kdy vznikly a vecpal je do 23 minutovýho animáku.Vlastně Morgan si to hodil.Pochytil sem odkaz na mechanický pomeranč a tetsua než mi mozek totálně zkolaboval.

• 8.3.2016  14:16

Starej dobrej italsko emerickej trash říznutej over the top a terminátorem.Navíc tam běhá jeden perfektní kybóóók a Paco rozmačkává hlavy jako kokosáky takže o nudu neni nouze.

• 5.3.2016  23:41
    Světlonoš (studentský film) (2005)

Tohle dokážou jenom zlatý český ručičky.Příběh neni nic originálního ale vizuál je ohromující,ozvučení špičkový a atmosféra zadupe cokoliv z tohohle žánru kromě jedný vyjímky.Zaniklý svět rukavic bude vždycky best.

• 5.3.2016  21:41
    Mafiánovi (2013)

Další film kde sem si řekl,tak a za chvíly se stane tohle a vytoužená scéna na sebe nenechala moc dlouho čekat.Co bylo horší že to je tak neskutečně průhledný a vyloženě trapný až mi z toho bylo na blití.Od Bessona sem fakt čekal nějakou vynalézavou akci nebo provařenou řežbu a dostal sem další sračkovou podívanou kde 30ti kilový dětičky mlátí všechny okolo sebe a poserou se ze starých paprik,který bez kardiostimulátoru neujdou ani 4 kroky.Za zmínku stojí snad jedině Pfeifferová a De Niro páč i když jsou to už taky starý páky,tak se těm jejich fórkům člověk občas zasměje.

• 5.3.2016  00:12

Zombík a vychlastanej bezdomovec jdou na pěkně dlouhou tůru po emerice a zažívaj přitom.... no vlastně toho ani tak moc neni.Prostě jdou pěknou přírodou a kecaj důchodcovský pindy,občas potkaj nějakou šílenou postavičku nebo medvěda.Žádnej zázrak ale průměrná komédie o dvou dědcích co si chtěj před tim než si pro ně přijde zubatá,dokázat že ještě nepatří do šrotu.Jenom teda Redford vypadá jako odporná slizká mrtvola a Nolte zas jak kdyby před každym záběrem vyžahnul flašku metanolu.

• 12.2.2016  11:16
    Souboj bijáků (TV pořad) (2013)

Z Lundgrenova výrazu jde lehce odtušit jak moc ho tohle tajtrlíkování baví.Na promo fotkách v kostýmu Terminátora vypadal prďácky ale ta soutěž je tragická trapárna.

• 26.1.2016  17:38
    Marťan (2015)

Téda co se to se Scottem děje že poslední dobou točí takovou nudu.První půlhodinka taková seznamovačka s bezvýchodnou situací ok.Jenže pak se to vleče až do konce jako smrad z kanálu.Mám rád scífka a mám rád filmy o marsu ale když se tam plahočí Damon jak idiot a pořád jenom spotřebovává lepící pásku na všechno co se rozbije tak to po chvíly začne nudit.Takový nemastný,neslaný.I když je tam spousta známých ksichtů tak mě ani to nedokázalo udržet u obrazovky a bylo mi šumafuck jak tohle celý dopadne.

• 5.1.2016  02:15

Starosta Belgody z toxickýho mstitele jako ojížděč mrtvol vyplavených na břeh,nejdrsnější akční detektiv co to koupí už v půlce filmu a placatka tygřiho likéééru která vás rozpustí v hajzlíku.Reklama nelhala,to je opravdovej hobo holocaust.

• 7.12.2015  18:55

"Zdravíčko,sem Betmen" Musel sem přehodnotit po tolika letech,jelikož posledních pár roků tíhnu víc k tomu trashi než k mainstreamu.Samozřejmě že ten film je příšerná chujovina ale v 15ti sem ten filmovej zážitek měl na uplně jinym levelu než teď a každou šílenou taškařici sem bral smrtelně vážně,hlavně když šlo o pokračování netopýřího bouchače.Schumacher to vzal o dost víc šílenějc než předchozí díl a místo temnoty nám naservíroval pěkně barevnou pohádku se suprovym obsazením.Kazí to jenom Clooney kterej čumí celej film jako prakunda a ani na vteřinu nezmění výraz tváře.Zato takovej Šwarcík nebo Thurmanová si záporáky užívaj a sbíraj u mě body za snahu.Potěší i pěkná hudbička od Goldenthala.Zase jednou sem se prostě přijemně odreagoval a pobavil.

• 1.12.2015  12:20

Jiný kraj,jiný mrav.Hodný strýček Pablo Escobar si dokázal užívat svojí moci jako král a když mu teklo do bot,zavrtal se do země jako krysa.Zajímavej dokument o honu na nejzvrhlejšího narkobarona kterej se neštítil kráglovat děti svých nepřátel a jeho oběti se počitají na tisíce.Jenom trochu nechápu že jeho přibuzný jsou pořád naživu když spousty nepřátel který si nadělal se s jeho brutalitou můžou směle měřit.

• 16.11.2015  18:34

Dva borci z posilky přepadávaj obrněný vozy ale jednou se jim troche zvrtne plán a tak nezbývá než zkusit nějakou novinku.Udělají banku ale způsobem jakej nemá obdoby.Vyzbrojený jak na 3.světovou válku vtrhnou do místní komerčky a do konce filmu nesundají prst ze spouště.Všechno se totálně podělá,přijíždí celá policejní stanice a zbejvá jediná možnost jak se odtamtud dostat.Hoši nabijou kalachy a na parkovišti před bankou rozpoutají inferno.Film se nijak nezaobírá historií obou psychopatů ale soustředí se vyloženě jenom na posledních pár hodin jejich života.Škoda že to mělo až moc televizní look ale musim pochválit Bryniarskiho i Taktarova protože z nich jde maximální respekt.Ani Madsen jako hodnej nebyl špatnej.Prostě čekal sem hroznou chujovinu ale velice příjemně mě tahle střílecí záležitost překvapila.

• 23.10.2015  00:01

Už ne tak vysmívající se realitě jak ukázala jednička.Tohle má fakt náboj ale čekal sem větší šlupku.Jenom takový vaření z vody.Každopádně bych to nedokázal odstřelit jako kopírku protože to za shlédnutí stojí

• 22.10.2015  03:24

Film je hrozná blbost a navíc částečně vykradenej Condemned 2 od segy ( mimochodem výborná hra) ale co bych Banovi neodpustil.Je to prostě borec a zahrál toho lehce vyšinutýho policajta na výbornou.Má to docela slušnou atmosféru a výborně tu fungovala hudba ale celý se to veze na "bu bu bu" vlně takže člověk už nějak čeká že zrovna teď přijde lekačka nebo někdo umře.Hlavně ke konci už rejža těžce tlačí na pilu a vymítání se mu hroutí pod rukama.Škoda,kdyby se tvůrci nechaly víc inspirovat přiběhem hry ze kterýho obšlehnuly jenom pár dobrých nápadů,mohlo to dopadnout o hodně líp.Takhle je to jenom průměrnej horůrek kterej táhne hlavně Eric Bana.Jo a to že to má bejt podle skutečný události,tak tomu sem se musel vysmát.

• 19.10.2015  00:50
    Fantazie (1940)

Neskutečná vizuální mrda.Netušil sem že mi harfa a obláčky dokážou vyrazit dech.Kdo si chce udělat výlet do surreálního chaosu tak tady najde přesně to co hledá

• 28.9.2015  15:50
    Po stopách duchů (TV pořad) (2008)

Tomuhle jako někdo fakt věří?Tento pořad je vrcholem trapnosti.

• 15.9.2015  15:50
    Korgoth of Barbaria (TV film) (2006)

"Naserte na sebe jejich hovna,budou vás brát jako svoje vlastní".Drsná fantasy totok.Takhle by dopadl barbar Conan kdyby nevystudoval poezii Kytaje a filozofii Tsun.Krev,holubí hovna,střeva a bombastický hlášky jéééé

• 13.9.2015  03:43

Hmmmm trochu velká odbočka.Yuzna to pobral lehce mimo a vykouzlil love story mezi klučíkem a mrtvou buchtou co se ráda propichuje a cucíká mozečky.Kouzlo týhle série už se totálně vypařilo a tak se hraje docela dost na gore.Triky jsou našlapaný ale už to nejni ten old school.A Tarman tentokrát jenom vystrčí ruku z barelu a vtáhne k sobě jednoho neschopnýho sekuriťáka.

• 13.9.2015  03:26

Tyhle mozky už lehce vyčpěly ale pusťte si to na chatě,hluboko v lesích a pak jděte pár kiláčků přes les pro cíga na nejbližší benzinu.Nedoporučuje se.S jedničkou to má společný tak maximálně Matthewse s Karenem ale i tak to patří k tomu nejlepšímu ze zombí 80's žánru.A samozřejmě Tarman je třešnička na dortu.Škoda že se zmůže jenom na tu jedinou nejděsivější scénu z celýho filmu.Škoda

• 7.9.2015  03:52

Fuj to byl ale humrus.Blitky a zase pochcaná kamera.To neni horor ale klacek pod nohy.Gore bylo tentokrát hodně našlapaný a mělo to něco do sebe ale ta sprcha blitek to pohřbila.

• 7.9.2015  02:33

Kterak ten největší ochlasta,zhulenec a kurevník z jugošky do chomoutu přišel.Jak kdybych se díval na Rockyho kterýho dobývá Adriana legálně i těžce nelegálně.V půlce se to sice zvrhne troche v romantično ale vůbec to nepřekáží v ději.Chlast vpřed,zpátky ni krok.Bomba

• 25.8.2015  23:05
    Lone Wolf (1988)

,,Ale mladíku,teď nejste na řadě" Fuch a půl hlavy mizí v obecenstvu.Hodně přestřelená parodie na vlkodlačí hity z 80s ale čim tenhle kousek vyniká víc než ta vycpaná medvědí hlava v nočních záběrech je hodně slušný gore.Dost to sice sráží debilní příběh i když už v něm mám po letech exkluzivní díry ale ten nezapomenutelnej masakr na maškarnim plese a konec to dozajista nahradí