Hitman 3: Likvidátor (1991)

Nebejt sladoučkých a srdceryvných keců okolo,mohlo to dopadnout o dost líp

Firewalker (1986)

Trosicku dobrodruznejsi a humornejsi Norris ale porad,neznicitelnej masakrator.Nostalgicka vzpominka a film kde se i mistr zapoti,protoze si ho do parady vezme zurivec Landham.

Komando totálního nasazení (1997) odpad!

Tohle je snad nejhorší film co sem kdy viděl.Kameraman musel mít kratší nohu nebo co,protože skoro všechny záběry jsou točeny šikmo a nebo se klepou jak kdyby kamera ležela na tatramatce.Kdo to překousne a vydrží do půlky,čeká ho nejtrapnější souboj v historii kinematografie.Bitka v hospodě je fakt síla.Scénář tady neexistuje,říkal bych tomu spíš improvizace za pochodu,no a herci?HA HA HA HA HA HA HA.Snad jenom ten Richard Lynch se mi líbil

Půlnoční jízda (1990)

Konecne nekdo Dudikoffovi nakopal rit.Nesnasim jeho i jeho filmy,ale koneckoncu se na to dalo koukat XD

Pátek třináctého (2009) odpad!

Zrudnost,trapnost,dementni stupidnost.Nejotresnejsi zazitek z kina za poslednich 5 let.Muj milacek Jason si podal ruku z hrobarem Nispelem a ac mi to trha srdce na tehle ceste uz dal pujde bohuzel beze me.Dalsi dil friday 13 ignoruju

C.H.U.D. (1984)

SPOILER##Kontaminovana Skladka Mestskeho Odpadu.Vzdycky sem slintal nad ukazkou tohoto masakru na konci Vhs kazet od Intersonicu.O par let sem si slintani zopakoval kdyz se naskytla moznost se na to konecne podivat.Jeden z nejlepsich beckovych hororu co sem kdy videl

Street Fighter: Poslední boj (1994)

Street Fightera sem mastil v hernách jako ďábel,proto sem se až neskutečně těšil až uvidim Van Damma jako mojí nej postavičku ze hry.I přes naprosto stupidní a retardovaný scénář sem se královsky bavil při pozvánce do města Shadaloo.Co mě ale nejvíc mrzelo,jak zprznili bojovníka jménem Blanka

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Bombastickej film ale původní trilogii se nevyrovnà ani kdyby se Lerner stavěl na hlavu.

Démoni 2 (1986)

Stara dobra pecka.S jednickou je to pro me jeden z nejlepsich italskych horurku