Pomsta draka (1993)

Hrůza děs tenhle film ale jako malý caparti sme si ho s kámošem pouštěly pořád dokola

Univerzální voják III: Znovuzrození (2009)

Čekal sem shit ale byla to slušná akčňárna.Škoda že Lundgren tam byl jenom do počtu a nedostal víc prostoru,to bych hodnocení učitě ještě zvednul.Van Damme klasika lopaťák,ovšem atlet je to pořád dobrej a předvádí spoustu akce.No a Arlowski to je ošklivá zrůdička která se vyžívá ve rvačkách a role zlýho skoro-terminátora mu podle mě sedla dobře

Zlatý nepřítel (1993)

2 pornoherci co si hrajou na těžký drsňáky s velkejma kanónama a 1 pornoherečka která má kuši s vybuchujícímy hroty který bouchnou po 3 vteřinách (Na konci sem to počítal a bylo to asi 15 vteřin ale nikdo neni dokonalej) hledaj poklad zahrabanej kdesi v lese pod hromadou listí(leží tam asi 300 let) a po nich jde jiná pornoherečka tak drsná že i šmirglpapír by před ní vyměkl a zdatně jí u toho sekunduje 1 pornoherec kterej se jednou dokonce serval s Arnoldem v protiúderu.Ten film je tak retardovanej že sem se chlámal celou hodinu a půl a prodloužil si tak život o dalších 5 let.Tohle je asi ta nejlepší Sidarisovka

Postal (2007)

Nechce se mi verit ze to fakt natocil Uwe Boll.Mozna mi jenom dementni mozecek ale ono to vubec nebylo spatny.Z predchozi zkusenosti s jeho filmy sem se bal vubec na to juknout ale nakonec mi to nedalo a podival se na to.Jiste,hromada veci je tam totalne trapna avsak nejednou sem se uchechtnul nad nejakym tim povedenym jokem(Verne Troyer znasilnenej armadou opic me dostal) a z klidnym svedomim tomu dam 3 hvezdicky.Kdyby Boll pritlacil vic na pilu mohli z toho byt 4 hvezdicky

Nezvratný osud 4 (2009)

Můj mozeček dostal hodinu a půl volno a já vyrazil na tenhle kousek s očekáváním co že je to za blbost.A světe div se,ono to tak špatný nebylo.Je sice fakt že to je skoro jako sestříhaná jednička,dvojka a trojka dohromady,ale drží si to pořád slušný tempo a tak masakr střídá masakr až do konce kterej přijde poměrně rychle.Jinak po vizuální stránce nemam co vytknout,dokonce sem jednou ucuknul když odlítl kus kola přímo do mýho frňáku.Takže se toho nebojte a klíďo na to vyrazte,chce to jenom vypnout ten mozek.1 hvězdička za 3D a 1 hvězdička za ty hlavní titulky

Hitman 3: Likvidátor (1991)

Nebejt sladoučkých a srdceryvných keců okolo,mohlo to dopadnout o dost líp

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Bombastickej film ale původní trilogii se nevyrovnà ani kdyby se Lerner stavěl na hlavu.

Stopař se sekerou (2023)

Opět potvrzení že amíci jsou naprosto vyškrábaný paka. Dovedete si představit jak obejmete smradlavý nemytý bezdéčko z hlaváku jenom protože video s nim na YT vidělo přes milion lidí? Fuj jenom z tý představy bych blil jako šakal. Tentokrát Netflix vůbec nezabodoval. Vzaly totiž příběh zfetovanýho špinavce ze kterýho se stala přes noc celebrita, protože křápnul jednoho rozzuřenýho chlapíka po palici 3x sekerou a jeho interview sdílela hromada stejně vylízaných lidiček jako on na sociálních sítích. Televize se toho potom chytnou a my vidíme jak se reportéři a producenti poplácávají po ramenou jakou nám to připravili senzaci i když tápou proč se jejich hvězdička chová jako naprostej mentál. Opravdu zajímavých je asi posledních 15 minut kdy se dozvíme že to prostoduchý individuum má k překvapení všech na triku i něco vážnějšího než pissing na hvězdu Julio Iglesiase a nakonec je taky po zásluze odměněno. Konec, šmitec, co tam máme dál.

Rychle a zběsile 9 (2021)

Film je maximální bastl vyškrábnutej z toho nejhlubšího dna filmový žumpy a kdybych si měl hrát na Spáčilovou, tak je to jasnej odpad. Jenže to co nám plešatej Samson Diesel naservíroval tentokrát ve svý debilitě trumfne snad všechno co jsme dosud v F&F viděli a ta zoufalá béčkovost co z toho řve jak moc je to tentokrát všechno epicky velkolepý, je k smíchu a proto se mi to líbilo víc než ostatní díly. Bohužel z průměru do nechutný močuvky to sráží opět Rodriguezová a její snaha vyrovnat se všem těm korbičům, takže facka od 30ti kilový baby se rovná srážce s náklaďákem a to je věc kterou nezkousnu ani v tak stupidnim filmu.